Pasaiba

4,99 6,99 

 

Pasaiba – nedidukas, gauruotas ir labai draugiškas padarėlis kiek kreivokomis kojytėmis ir styrančia plaukų kupeta. O širdyje – dar ir tikras menininkas. Jis atvyko vieną lietingą dieną ir pasiliko gyventi po lova, kur daug dulkyčių ir kutuliukų. „Zinok, melgiote, jei namuose yla kutuliukų, tai yla il pasaibų“, – taip savo naujajai draugei Sofijai prisistato Pasaiba.
Ir… prasideda be galo smagūs ir pasaibiški nuotykiai!

Nuotaikingą istoriją vaikams pasakoja Danguolė Kandrotienė, knygos „Spintos istorijos“ autorė, apdovanota Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta Metų vaikų knyga 2014, paskelbta geriausia 2013 m. knyga vaikams bei paaugliams ir pripažinta „Baltuoju varnu 2014“.

Paišdykaukime su nenuorama pasaibiuku iš po lovos!

Knyga skirta vaikams nuo 7 metų!

Serijos 2 knyga čia.

Serijos 3 knyga čia.

+ -

Bernardinai.lt apie knygą „Pasaiba“ rašo:

Istorijos įtraukiančios, gyvas pasakojimas bei dialogai. Skaitymą gal tik kiek apsunkina švepli Pasaibos sakiniai, mat jis neištaria daugybės raidžių, švepluoja, ir autorė visa tai taip ir užrašo. Bet vaikams, galbūt, taip skaityti dar įdomiau – ne kartą tenka paspėlioti, ką ten tas Pasaibiukasslebizavoja. Labai nuotaikingi pasakojimai apie kelionę į muziejų bei į gimtadienį. Ir išvis, manau, autorei, pavyko originaliai ir nenuobodžiai sujungti pasakojimą apie du pasaulius – mūsų, žmonių, ir išgalvotų pasaibiukų, mat jų pasaulyje irgi esama tam tikrų taisyklių ir dėsnių. Kurie mums atrodo keisti, nesuprantami, kaip ir mūsų gyvenimas Pasaibai. Tačiau tai netrukdo draugauti ir priimti vieniems kitus. O galbūt dar ir tęsinio sulauksime?


Paveikslai iš kojinių, maudynės šokoladu kvepiančioje vonioje, kvailionės gimtadienio puotoje – tai tik smagių ir be galo pasaibiškų nuotykių pradžia!

Skaitykite daugiau: 15min.lt

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą „Pasaiba“

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos