Sportas vaikams: nuo mankštos iki medalio | Terra Publica

Sportas vaikams: nuo mankštos iki medalio

Arvydas Jakštas, Audronė Vizbarienė, Danguolė Kandrotienė, Renatas Mizeras

14,49 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: Arvydas Jakštas, Audronė Vizbarienė, Danguolė Kandrotienė, Renatas Mizeras

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2018

Puslapių skaičius: 256

ISBN: 978-609-473-070-2

Svoris: 1340 g

Išmatavimai: 215 × 280 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 7+


Knygoje „Sportas vaikams: nuo mankštos iki medalio“ atrasi, kas yra sveika gyvensena ir fizinis aktyvumas, sužinosi Olimpinių žaidynių istoriją, iš arčiau susipažinsi su beveik 50 sporto šakų ir žymiausiais Lietuvos bei pasaulio sportininkais – Arvydu Saboniu, Rūta Meilutyte, Usainu Boltu ir kitais. Be to, knygoje „Sportas vaikams: nuo mankšts iki medalio“  – daugybė naudingų patarimų iš tikrų sporto žinovų! Gal būtent jie padės tau atrasti mėgstamiausią aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdą! Sporto pasaulis – platus ir be galo įdomus! Pradėk jį tyrinėti jau šiandien!

Sportas vaikams: nuo mankštos iki medalio

14,49 

     
Viso kaina: 30,48 

Tai pažintinė knyga vaikams nuo 7 metų. Šiame leidinyje daug dėmesio skiriama aktyviam vaikų laisvalaikiui ir fiziniam aktyvumui skatinti, pateikiami pratimai, kurie gerina vaikų laikyseną, jų fizinį pasirengimą, pristatomos įvairios sporto šakos ir net Olimpinės žaidynės!

Kartu su sporto šakų atstovais, sveikatos priežiūros specialistais, treneriais parengta informacija knygoje „Sportas vaikams: nuo mankštos iki medalio“  pateikiama aiškiai, kūrybiškai, iliustruojama spalvingomis nuotraukomis iš Lietuvos ir viso pasaulio. Ir tarsi nejučia vaikui skatinamas noras imtis veiksmų – daugiau judėti, sportuoti ir tuo mėgautis!

„Knyga „Sportas vaikams: nuo mankštos iki medalio“ – vienas pačių sudėtingiausių leidyklos projektų, – sako leidyklos „Debesų ganyklos“ direktorė Danguolė Kandrotienė. Knygos parengimas užtruko ilgiau nei metus. Negalvokite, kad tuos metus mes tik ruošėme medžiagą. O kad tai būtų taip paprasta! Tekstai ir iliustracijos – tik viena knygos dalis. Daug daugiau jėgų reikėjo atiduoti tam, kad surinkta informacija būtų įdomi vaikams. Sunkiausia mūsų darbo dalis – sudėtingus dalykus paversti paprastais. Todėl knygoje atsirado ir testų, ir žymių žmonių interviu, ir neįtikėtinų faktų bei įdomybių.“

Visą interviu skaitykite 15min.lt

 

Sudarytojai

Lietuvos sporto muziejaus vyr. muziejininkas Arvydas Jakštas, LOA (nuo 1995 m.), Lietuvos žurnalistų sporto federacijos (nuo 2002 m.) narys.
Lietuvos sporto istorijos muziejaus įkūrimo vienas iniciatorių (1991 m.) ir pirmasis vadovas. Nepriklausomos Lietuvos sporto istorijos, Lietuvos sporto mokslininkų ir sportininkų laimėjimų, sportininkų karjeros ir likimo tyrinėtojas.

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo biblotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams.

knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Renatas Mizeras – Lietuvos sporto enciklopedijos vyriausiasis redaktorius, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto olimpinio paveldo komisijos sekretorius, Lietuvos sporto žurnalistų sąjungos narys, Lietuvos olimpinės akademijos narys, Lietuvos moterų rankinio lygos treneris, Lietuvos sporto universiteto Sporto ir sveikatos fakulteto dėstytojas.
2012 m. apdovanotas sidabro medaliu „Už nuopelnus Lietuvos sportui“ Kūno kultūros ir sporto departamentao prie LRV.

Audronė Vizbarienė – Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos prezidentė, ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogė ekspertė, konferencijų „Kūno kultūra ikimokykliniame amžiuje“ organizatorė, seminarų „Kitokia kūno kultūros pamoka“, „Motyvuojanti kūno kultūros pamoka. Idėjų bankas mokytojuipraktikui”, „Fizinio aktyvumo skatinimas įvairiais metų laikais“ ir kt. rengėja ir lektorė. Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ koordinatorė.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Sportas vaikams: nuo mankštos iki medalio”

Produkto kodas: 9786094730702 Kategorijos: , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos