Byla baigta | Terra Publica

Byla baigta

Kristina Rimkutė, Rokas Diržys

10,99 

Liko 63

+ -

Sudarytojas: Kristina Rimkutė, Rokas Diržys

Iliustratorius: Aistė Kličiūtė

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2022

BAR kodas: 9786098090307

Svoris: 247 g

Išmatavimai: 153 × 108 × 27 mm

Tipas: Žaidimai

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 14+

Žaidėjų skaičius: 2 ir daugiau


„Byla Baigta“ yra detektyvinių galvosūkių žaidimas, kuriame žaidėjai bando išsiaiškinti 90-ųjų Lietuvos kriminalines istorijas, paremtas tikrais faktais. 1999 m. gruodžio 30 d., Kaunas. Policijos komisariatas. Jūs sėdite prie stalo, skaitote laikraštį. Prie jūsų prieina skyriaus vadovė J. B. ir padeda ant stalo šūsnį neišspręstų bylų. Pastovėjusi minutėlę, vis pažvelgdama į jus ir į bylas, sako: „Na, geriausias tyrėjau, kviesk savo komandą ir pradėk spręsti šias bylas, turim jas užbaigti dar šiais metais!“ Žaidėjai, ar išdrįsite imtis šio iššūkio? Ar iš tiesų esate geriausi tyrėjai, galintys užbaigti šias neišspręstas bylas, kurios jūsų laukia lietuviškame stalo žaidime? Kortelių žaidimą „Byla baigta“ sudaro:

  • Informacija tyrėjams;
  • 49 bylos.
Amžiaus kategorija: nuo 14 metų.

Byla baigta

10,99 

     
Viso kaina: 21,98 

Byla baigta | Tai detektyvinių galvosūkių žaidimas, kuriame žaidėjai bando išsiaiškinti 90-tųjų Lietuvos kriminalines istorijas, paremtas tikrais faktais. 1999 m. gruodžio 30 d., Kaunas. Policijos komisariatas. Jūs sėdite prie stalo, skaitote laikraštį. Prie jūsų prieina skyriaus vadovė J. B. ir padeda ant stalo šūsnį neišspręstų bylų. Pastovėjusi minutėlę, vis pažvelgdama į jus ir į bylas, sako: „Na, geriausias tyrėjau, kviesk savo komandą ir pradėk spręsti šias bylas, turim jas užbaigti dar šiais metais!“

Žaidėjai, ar išdrįsite imtis šio iššūkio? Ar iš tiesų esate geriausi tyrėjai, galintys užbaigti šias neišspręstas bylas, kurios jūsų laukia lietuviškame stalo žaidime „Byla baigta“?

Amžiaus kategorija: nuo 14 metų.

Daugiau Lietuvoje sukurtų stalo žaidimų rasite čia.

 

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Byla baigta”

Produkto kodas: 9786098090307 Kategorijos: , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos