Dilemma | Terra Publica

Dilemma

Dmitrijus Babičius, Tadas Vidmantas

13,49 

+ -

Autorius: Dmitrijus Babičius, Tadas Vidmantas

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2023

BAR kodas: 4779054890337

Svoris: 400 g

Išmatavimai: 160 × 115 × 48 mm

Tipas: Žaidimai

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 18+


Linksmas vakarėlių žaidimas 4–10 žaidėjų kompanijoms. Įvardyk asmenybę ir išspręsk dilemą, kuris moralesnis, seksualesnis, o kuriam stipriai vožtum į veidą. Ir ką pasirinko tavo draugai?

  • Ar tavo komanda įveiks dilemą, o gal dilema įveiks tave?
  • Žaidimas skirtas komandoms po 1–2 žmones: Alfa ir Beta. Komandos nariai išridenę kauliuką gauna atitinkamą temą ir pagal ją įvardija asmenybę. Pasako ištrauktą dilemą ir kiti žaidėjai, kad pelnytų taškų, turi atspėti, kokią asmenybę pasirinks jų komandos narys.

Dilemma

13,49 

     
Viso kaina: 34,98 

Autorius

Tadas Vidmantas – scenaristas ir režisierius. Jo kurtos reklamos, spektakliai ir filmai itin mėgstami žiūrovų (bet ne kritikų). O komedija „Trys milijonai eurų“ iki šiol išlieka pelningiausiu visų laikų lietuvišku filmu. Jis taip pat yra sukūręs filmus „Gautas iškvietimas“, „Pats sau milijonierius“, „Lietuviški svingeriai“ ir kt.

Dmitrijus Babičius – kompiuterinių ir stalo žaidimų kūrėjas, skynęs laurus Lietuvoje ir užsienyje. Jo sprogstamas galvosūkis „PyroMind“ laimėjo 3-iąją vietą pasauliniame žaidimų kūrėjų čempionate.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Dilemma”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos