Lietuvos istorija. Datos | Terra Publica

Lietuvos istorija. Datos

Vytautas Kandrotas

11,99 

„Lietuvos istorija. Datos“ puiki proga praplėsti savo žinias apie svarbius Lietuvos istorijos įvykius. Žaidžiant teks pasukti galvą ir prisiminti, kuriais metais buvo sudaryta Liublino unija ar atidarytas Vilniaus universitetas. Dėliokite Lietuvos istorijos įvykius į laiko gijas ir išgyvenkite mūsų valstybės istoriją nuo pirmojo Lietuvos vardo paminėjimo iki šių dienų!

3 smagūs žaidimai vienoje dėžutėje padės lengvai įsiminti svarbiausių istorinių Lietuvos įvykių datas.

+ -

Lietuvos istorija. Datos

11,99 

     
Viso kaina: 28,77 

„Lietuvos istorija. Datos“ – linksmas, greitas stalo žaidimas, turintis tris taisyklių versijas. Visose žaidimo versijose žaidėjams teks pasukti galvą ir prisiminti Lietuvos istorijos įvykius ir datas. Kuo geriau žaidėjas išmano šalies istoriją, tuo didesnį pranašumą turi prieš kitus žaidėjus.

Sudarytojas

Vytautas Kandrotas – kelionių po Lietuvą ekspertas, keliautojas, fotografas. Autorius jau daug metų važinėja po šalį tikrindamas ir sudarydamas turizmo maršrutus, fotografuodamas lankytinas vietas ir paveldo objektus .

2021 m. V. Kandrotas apdovanotas Mato Šalčiaus premija, kuri skiriama žurnalistams už pasaulio pažinimo skatinimą bei brandžius ir išsamius spaudos, radijo, fotografijos, televizijos, interneto žiniasklaidos autorinius darbus kelionių tematika, paskelbtus per kalendorinius metus.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Lietuvos istorija. Datos”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos