100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą

2021 Bal 22 18.0019.00

Nemokama
Vairavimo egzaminas daugeliui būsimųjų vairuotojų kelia baimę, kuri kyla iš nepasitikėjimo savo jėgomis. Kaip tą baimę įveikti?
Balandžio 22 d. 18 val. kviečiame į virtualų pokalbį su automobiliste, vairuotojų mokytoja, dviračių žygių organizatore bei knygos „100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ autore Solveiga Dambrauskaite-Bakutiene.

Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė – automobilistė, vairuotojų mokytoja bei dviračių žygių organizatorė. Automobiliais susidomėjo dar paauglystėje, o vėliau, baigusi transporto inžinerijos magistro studijas Kauno technologijos universitete, tapo vairuotojų mokytoja. Egzaminams padėjo pasiruošti tūkstančiams būsimųjų vairuotojų. Išrinkta geriausia 2017 ir 2018 metų Lietuvos vairuotoja.

Renginio metu aptarsime, kaip pasirinkti vairavimo mokyklą, ko reikia, kad sėkmingai išlaikytumėte teorijos ir praktikos egzaminus, bei pristatysime knygą „100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“.

Knyga „100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“ skirta visiems, kurie ruošiasi laikyti B kategorijos vairavimo egzaminus.

Solveiga Dambrauskaitė-Bakutienė dalijasi patarimais, kurie padės geriau ir lengviau pasiruošti vairavimo teorijos ir praktikos egzaminams. Knygoje rasite ne tik vairavimo patarimų, bet ir praktinę informaciją, eismo situacijų schemų bei kitų vertingų iliustracijų, rekomendacijų, vertingų nuorodų.

DOVANA! Gyvos transliacijos metu vienam iš klausytojų, kuris užduos klausimą, padovanosime knygą „100 patarimų, kaip išlaikyti vairavimo egzaminą“.

Renginys nemokamas.

Renginys bus transliuojamas FB paskyroje Leidykla „Terra Publica“.

Informacija

Data:
2021 Bal 22
Laikas:
18.00–19.00
Kaina:
Nemokama
:
, , ,
Renginys žymos:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/2mjcV0Bz7

Vieta

Online: Facebook Leidykla „Terra Publica“
Facebook Leidykla „Terra Publica“ Lietuva + Google žemėlapis
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/LeidyklaTerraPublica/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos