Edukacija „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“ | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Edukacija „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“

2021 Vas 19 18.0019.00

Nemokama
Unikali galimybė – tik vasario 19 d. 18 val. nemokamai dovanojame edukaciją „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“.
Kaip gražiai padengti stalą namuose? O kaip taisyklingai laikyti šakutę ir peilį? Kaip elgtis nuėjus į svečius, jeigu jūsų lėkštėje – spagečiai ar žuvis, o šalia – ne viena, o keletas šakučių? Nežinote, jaučiatės neužtikrintai? Ne bėda! Į pagalbą skuba Šaukšto Šmaukšto stalo akademija. Joje sužinosite naudingų dalykų, kuriuos turėtų išmanyti kiekvienas šių laikų ponaitis, panelė ar tiesiog kultūringas žmogus!
Tai edukacinė pamoka, parengta pagal rašytojos Danguolės Kandrotienės knygą „Šaukšto Šmaukšto stalo akademija“, kurią jums tiesiogiai praves profesionali edukatorė Irma.
Edukacijoje vaikai išgirsta daug įdomių dalykų apie stalo etiketą, stalo įrankių istoriją: išmoksta ne tik pagrindines stalo etiketo taisykles, bet ir sužino jų taikymo priežastis, mokosi atskirti tinkamą elgesį prie stalo nuo netinkamo, padengti stalą bei taisyklingai naudotis stalo įrankiais.
LIVE edukacijos transliacija vyks vasario 19 d. 18 val. leidyklos Debesų ganyklos paskyroje.
Būk ryškus ir užmegzk ryšius! Vasario 13-21 d. kviečiame į virtualų knygų ir žaidimų festivalį „RYŠ(K)IAI“, kuriame autoriai atkuria ryšius su savo skaitytojais. Bendrauk su autoriais ir vertėjais, atrask knygas ir stalo žaidimus.
Leidykla „Terra Publica“ ir Debesų ganyklos „Facebook“ paskyrose kiekvieną festivalio dieną jūsų laukia virtualūs susitikimai su autoriais, knygų ir žaidimų pristatymai, viktorinos, konkursai, žaidimų turnyrai ir specialios dovanos.

Informacija

Data:
2021 Vas 19
Laikas:
18.00–19.00
Kaina:
Nemokama
:
, ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/debesuganyklos/videos/474368996932319

Organizatorius

Debesų ganyklos
Telefonas:
+37064633844
El. paštas:
rinkodara@terrapublica.lt
Interneto svetainė:
https://debesuganyklos.lt/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos