Keliaujame į blogyklą! | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Keliaujame į blogyklą!

2021 Geg 6 12.0012.45

Nemokama
Gegužės 6 d. 12 val. keliaujame į šmaikščią istoriją, kurios herojai – blogiukai. Tačiau jie visai nenori tokie būti! Taigi savo tėvų nurodymu šie vaikai turi lankyti… BLOGYKLĄ, kad būtų pabloginti. Norite pasižvalgyti po blogyklą? Tuomet pirmyn!
Kauno valstybinio lėlių teatro aktorė Audronė Daugelytė-Grėbliauskienė skaitys ištrauką iš čekų rašytojos Danielos Fišerovos knygos „Blogykla“ ir kvies pasinerti į blogiukų pasaulį. Knygos leidimas finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“.
Ar tikrai iš pirmo žvilgsnio galima pasakyti, kas geras, o kas – atvirkščiai? Jeigu gimei Laumių, kurios linki nelaimių, pasaulyje, ar ir tu būtinai turi būti toks? Pasirodo, ne. Tu gali linkėti tik laimės… Draugystė, tolerancija, atsakomybė, garbingas elgesys ir, be abejo, humoras – pagrindiniai dalykai, kuriuos skaitytojams perteikia „Blogyklos“ autorė ir veikėjai.
„Gerų knygų pradinukams tikrai rasti nelengva, o ši knyga pilna įvairiausių nuotykių. Visi išdykėliai BLOGYKLOJE turi pablogėti, tačiau jie to visiškai nenori! Nors juos moko, kaip reikia nuskriausti kitą, tačiau draugystė, juokas, geri darbai nugali. Šmaikštūs veikėjai padeda vaikams suprasti, kas yra gera, o kas ne, kur tiesa, o kur – apgaulė.“
Dr. Austėja Landsbergienė
Renginio draugai:
Renginys nemokamas.
Renginys yra skaitymo skatinimo akcijos „Lietuva skaito!“ dalis.
Virtualus renginys bus transliuojamas Facebook paskyroje „Debesų ganyklos“.

Informacija

Data:
2021 Geg 6
Laikas:
12.00–12.45
Kaina:
Nemokama
:
, ,
Renginys žymos:
,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/2884577571812426/

Organizatorius

Debesų ganyklos
Telefonas:
+37064633844
El. paštas:
rinkodara@terrapublica.lt
Interneto svetainė:
https://debesuganyklos.lt/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos