Kelionės po Lietuvą su stalo žaidimais | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kelionės po Lietuvą su stalo žaidimais

2022 Sau 28 13.2014.20

Nemokama
Daugiausiai keliaujame po Lietuvą vasaros laikotarpiu. Tačiau keliauti po Lietuvą galima bet kuriuo metų ar paros laiku – su stalo žaidimais! Jei norite pasiruošti savo kelionėms po Lietuvą ar artimiausią regioną ir sužinoti daugiau apie Lietuvą, tai galite padaryti su keliautojo, Mato Šalčiaus premijos laureato Vytauto Kandroto stalo žaidimais: „APJOK Lietuvą“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Didysis stalo žaidimas“, „Ypatinga Lietuva“.
Spalio 28 d. 13.20 val. tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“ (LITEXPO), Fanų zonoje (5 salėje) pristatysime Vytauto Kandroto sukurtus stalo žaidimus apie Lietuvą.
Renginyje dalyvaus ir apie keliones po Lietuvą kalbės Vytautas Kandrotas ir Delfi Kelionių redaktorė, TV laidų vedėja Dalia Vaitkutė-Šiaulienė.
Šmaikštus stalo žaidimas „Apjok Lietuvą“ – ne tik puiki vakarėlio pramoga ir pačių keisčiausių vietovardžių almanachas, bet ir proga prisiminti kažkada žaistą šachmatų žaidimą. Balnokite žirgelį ir kaip Lietuvos didysis kunigaikštis apjokite savo valdas – ar tai būtų Meškuičiai, ar Zuikinė, ar Vištytis.
„Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Didysis stalo žaidimas“ puikiai imituoja tikrą keliavimą po Lietuvą, objektai tiksliai išdėstyti didelėje žaidimo lentoje, o juos jungia kelių tinklas – automagistralės ir krašto keliai, net keltai, kurie veikia šalyje. Pirmi apkeliaukite įdomiausias Lietuvos vietas ir nugalėkite varžovus!
Žaidimas „Ypatinga Lietuva“ supažindins su 5 nacionaliniais ir 30 regioninių šalies parkų, jų išskirtinėmis vertybėmis ir populiariausiais lankytinais objektais.
Parodos „Adventur“ metu taip pat bus galimybė išbandyti šiuos žaidimus leidybos namų „Terra Publica“ stende, o po renginio gauti autoriaus autografą.

Informacija

Data:
2022 Sau 28
Laikas:
13.20–14.20
Kaina:
Nemokama
:
, , ,
Renginys žymos:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/2N0uep1Hd

Organizatorius

Terra Publica
Telefonas:
+37064633844
El. paštas:
rinkodara@terrapublica.lt
Interneto svetainė:
https://www.terrapublica.lt/

Vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Laisvės pr. 5
Vilnius, 04215 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+370 639 87189
Interneto svetainė:
https://www.litexpo.lt/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos