Lietuvos gyvūnija su stalo žaidimu „Fotomedžioklė“ | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Lietuvos gyvūnija su stalo žaidimu „Fotomedžioklė“

2022 Sau 28 14.3015.30

Nemokama
Sausio 28 d. 14.30 val. susitikime tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur“ Fanų zonoje (5 salėje) ir susipažinkime su Lietuvos gyvūnija su stalo žaidimu „Fotomedžioklė“.
„Fotomedžioklė“ – tai smagus pažintinis stalo žaidimas, skirtas visai šeimai. Žaidimo autoriai, gamtininkas Selemonas Paltanavičius ir keliautojas Vytautas Kandrotas, visus smalsius ir neabejingus gamtai kviečia į fotomedžioklę – susipažinti su Lietuvos gyvūnija iš arti, per fotoaparato objektyvą.
Žaidimo metu ne tik sužinosite daugybę įdomių faktų apie Lietuvoje stebimus gyvūnus, ką jie veikia visus metus, bet ir patys tapsite gamtos fotografais, išmoksite stebėti gamtą, būti atsargūs ir greiti. Šie įgūdžiai jums leis nufotografuoti gyvūnus greičiau už kitus žaidėjus, rinkti taškus ir tapti tikrais fotomedžioklės profesionalais.
Renginio metu susipažinsime su Lietuvos gyvūnais, jų gyvenimo ypatumais, aptarsime gyvūnų fotografavimą gamtoje, įsimintiniausius nuotykius ir pristatysime stalo žaidimą „Fotomedžioklė“. S. Paltanavičius pasidalins daugybe įdomių faktų apie Lietuvoje stebimus gyvūnus, o V. Kandrotas pasidalins apie gyvūnų fotografavimo ypatumus.
Parodos „Adventur“ metu taip pat bus galimybė išbandyti stalo žaidimą „Fotomedžioklė“ leidybos namų „Terra Publica“ stende, o tuomet ir gauti autorių autografus.

Informacija

Data:
2022 Sau 28
Laikas:
14.30–15.30
Kaina:
Nemokama
:
, ,
Renginys žymos:
, , , , ,
Interneto svetainė:
https://fb.me/e/2QjJZUcke

Organizatorius

Terra Publica
Telefonas:
+37064633844
El. paštas:
rinkodara@terrapublica.lt
Interneto svetainė:
https://www.terrapublica.lt/

Vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Laisvės pr. 5
Vilnius, 04215 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+370 639 87189
Interneto svetainė:
https://www.litexpo.lt/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos