Lietuvos pažintiniai takai su Ramūnu Šukausku | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Lietuvos pažintiniai takai su Ramūnu Šukausku

2021 Lie 3 18.0019.00

Nemokama

Liepos 3 d. 18 val. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykla ir leidykla „Terra Publica“ kviečia į Ramūno Šukausko knygos „Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų“ pristatymą.

Ramūnas Šukauskas – knygos autorius ir tinklaraščio „Nesėdėk namuose“ įkūrėjas apkeliavo jau daugiau nei 100 pažintinių takų Lietuvoje. 2019 metais konkurse „Kolumbas LT 2019“ R. Šukausko sukurtas tinklaraštis „Nesėdėk namuose“ laimėjo nominaciją „Metų kelionė po Lietuvą“.

Pristatymo metu sužinosite daugiau apie pažintinius takus Lietuvoje, išgirsite ne tik populiarias vietas, bet ir kokias vietas dar galite atrasti pajūryje.

„Nesėdėk namuose.  100 Lietuvos pažintinių takų“ – tai Lietuvos pažintinių takų žinynas, skirtas mėgstantiems aktyvų laisvalaikį gamtoje, keliauti pėsčiomis ir norintiems pažinti savo kraštą. Maršrutai knygoje suskirstyti pagal temas ir yra įvairaus ilgio, todėl sau tinkamų ras tiek ilgesnių žygių mėgėjai, tiek keliaujančios šeimos.

Renginys nemokamas.

Būtina išankstinė registracija į renginį čia.

Renginio vieta: Palangos vasaros skaitykla, Vytauto g. 72, Palanga

Dalyvavimui renginyje galimybių paso nereikia.

Viso renginio metu vyresniems nei 6 m. dalyviams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes arba respiratorius.

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos