Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų

2021 Lie 1 19.0020.00

Nemokama
Liepos 1 d. (ketvirtadienį) 19 val. leidykla „Terra Publica“ kartu su didžiausia keliaujančių tėvų bendruomene Lietuvoje „Keliaujančios mamos“ kviečia susipažinti su Lietuvos gražiausiais pažintiniais takais ir nauja knyga „Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų“.
Pokalbyje dalyvaus populiaraus tinklaraščio „Nesėdėk namuose“, knygos „Nesėdėk namuose. 100 Lietuvos pažintinių takų“ autorius Ramūnas Šukauskas ir bendruomenės „Keliaujančios mamos“, vienijančios beveik 85 tūkst. narių, atstovė, keliautoja ir mama Agnė Chšanauskaitė.
R. Šukauskas apkeliavo daugiau nei 100 pažintinių takų Lietuvoje įvairiais metų laikais, todėl tai unikali galimybė pasisemti žinių iš jau patyrusio keliautojo ir pažinti Lietuvą.
„Jei nori mylėti Lietuvą – keliauk po ją, jei nemyli – vadinasi, per mažai keliauji.“ (Ramūnas Šukauskas)
„Nesėdėk namuose.  100 Lietuvos pažintinių takų“ – tai Lietuvos pažintinių takų žinynas, skirtas mėgstantiems aktyvų laisvalaikį gamtoje, keliauti pėsčiomis ir norintiems pažinti savo kraštą. Maršrutai knygoje suskirstyti pagal temas ir yra įvairaus ilgio, todėl sau tinkamų ras tiek ilgesnių žygių mėgėjai, tiek keliaujančios šeimos.
Renginys nemokamas.

Vieta

Online: Facebook Leidykla „Terra Publica“
Facebook Leidykla „Terra Publica“ Lietuva + Google žemėlapis
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/LeidyklaTerraPublica/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos