Profesijų enciklopedija: kuo būsi, kai užaugsi? | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Profesijų enciklopedija: kuo būsi, kai užaugsi?

2023 Vas 25 13.0013.45

Nemokama
Susitinkame Vilniaus knygų mugėje vasario 25 d. 13 val. Jaunųjų skaitytojų salės scenoje!
Atsivertus knygą „Profesijų enciklopedija“ skaitytojai gali leistis į kelionę po įvairiausių profesijų ir pareigų pasaulį, kurių knygoje daugiau nei 160!
Renginyje keliausime per knygą ir apsilankysime dailininkės kūrybos dirbtuvėse, ligoninėje, mokykloje, gaisrinėje ir policijoje. Knygos iliustratorė Greta Alice teptuko mostu prikels iš knygos įvairių profesijų atstovus. Dalyviai praktiškai susipažins, ką šie prikelti iš knygos profesionalai per dienas veikia savo darbe, kokius darbo įrankius naudoja. Jaunieji skaitytojai pabendraus su populiariausių vaikų svajonių profesijų atstovais: Metų mokytoja, policininkais, ugniagesiais, vaikų ligų gydytoja ir, žinoma, pačia knygos iliustratore.
Renginyje dalyvaus metų mokytoja Irma Krivickienė, vaikų ligų ir neonatologijos gyd. rez. Elena Landsbergytė-Bukauskienė, Ugniagesių gelbėtojų mokyklos komanda, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato policijos pareigūnai, knygos iliustratorė Greta Alice.
Ne paslaptis, kad knygoje „Profesijų enciklopedija“ knygos iliustratorė Greta Alice taip pat yra paslėpusi kelis vaikų knygų pasaulio atstovus ir net pačią save! Gretos kūryba pristatyta jau daugiau nei penkiolikoje personalinių parodų Lietuvoje bei užsienyje, ji vaizdus yra sukūrusi jau daugiau nei trisdešimčiai knygų.
Daugiau apie knygą: https://bit.ly/3XGkkId
Iliustratorė Greta Alice po renginio 14.00-14.30 val. ir knygos tekstų autorė Kristina Rimkutė 15.00-16.00 val. dalins autografus leidyklos „Debesų ganyklų“ 4.08 stende, 4 salėje, oro balione.

Informacija

Data:
2023 Vas 25
Laikas:
13.00–13.45
Kaina:
Nemokama
:
,
Renginys žymos:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/512169314378745?active_tab=about

Organizatorius

Debesų ganyklos
Telefonas:
+37064633844
El. paštas:
rinkodara@terrapublica.lt
Interneto svetainė:
https://debesuganyklos.lt/

Vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Laisvės pr. 5
Vilnius, 04215 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+370 639 87189
Interneto svetainė:
https://www.litexpo.lt/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos