RYŠ(K)IAI su James Riley | „Istorijų vagys“ | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

RYŠ(K)IAI su James Riley | „Istorijų vagys“

2022 Bal 12 19.0020.00

Nemokama
Balandžio 12 d. 19 val. turėsime unikalią galimybę pirmą kartą Lietuvoje tiesiogiai sujungti ryšius su amerikiečiu, The New York Times bestselerio, 2021 m. geriausių verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašo knygos „Istorijų vagys“ autoriumi James Riley.
Bendraudami su James Riley dėl renginio, pajutome, kad tai nebus vien tik paprastas pokalbis, o kupinas netikėtumų, fantastikos ir skanaus humoro jausmo.
Turėsite galimybę užduoti klausimus autoriui ir sužinoti, kaip jis kuria, kaip atrodo jo diena ar ką mano apie šių dienų realijas.
Šiek tiek apie knygą „Istorijų vagys“:
Nuobodų Oveno, pagrindinio James’o Rilley’io knygos „Istorijų vagys“ veikėjo, gyvenimą praskaidrina magiškų nuotykių knygos „Kylis Gnomapėdis ir visa ko pabaiga“ skaitymas. Tai vienintelis ypatingas dalykas, kol bibliotekoje jis pamato, kaip jo klasės draugė Betani iššoka iš knygos! Nuotykiai, milijonai išgalvotų pasaulių ir pašėlusios lenktynės su laiku. Tarsi žiūrėtum fantastiškiausią filmą, kur įvykis veja įvykį.
Renginys bus transliuojamas Facebook paskyroje „Debesų ganyklos“. Pokalbis vyks anglų kalba.
Renginys yra knygų ir žaidimų festivalio „RYŠ(K)IAI“ dalis.

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos