RYŠ(K)IAI su Monika Žiūkaite ir Rugile Kazlauskiene | Tapukas ir emocijų kuprinė | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

RYŠ(K)IAI su Monika Žiūkaite ir Rugile Kazlauskiene | Tapukas ir emocijų kuprinė

2022 Bal 7 19.3020.30

Nemokama
Pasauliniai įvykiai palietė ne tik suaugusius, bet ir vaikus, kurie perima emocijas iš savo tėvų, mokytojų ir artimųjų. Užplūstančios emocijos, liūdesys ar pyktis aplanko mus visus, tik kaip padėti mažyliams, kurie dar sunkiai atpažįsta savo emocijas?
Ypatingai aktuali šiuo laikotarpiu autorės Monikos Žiūkaitės ir iliustratorės Renatos Bee knyga „Tapukas ir emocijų kuprinė“, kuri kviečia susipažinti su tapuku Mopiu, kuris slepia savo emocijas kuprinėje. Bet pasirodė, kad ne taip lengva tokį krovinį kasdien nešiotis ant pečių!
Balandžio 7 d. 19.30 val. kartu su vaikais kviečiame pabendrauti su knygos autore Monika Žiūkaite ir vaikų psichologe Rugile Kazlauskiene. Virtualaus renginio metu ne tik diskutuosime apie emocijas, kaip kalbėti su vaikais apie jų emocijas, pyktį, liūdesį ar džiaugsmą, bet įgyvendinsime kelias praktines užduotis su jaunaisiais skaitytojais.
Praktinei užduočiai galite iš anksto pasiruošti popieriaus lapą, spalvinimo priemones, o vyresni gali pasiimti dar ir žirkles.
Renginys bus transliuojamas tiesiogiai Facebook paskyroje „Debesų ganyklos“. Kviečiame įsitraukti į diskusiją su klausimais renginio komentaruose.
Renginys yra knygų ir žaidimo festivalio „RYŠ(K)IAI“ dalis.

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos