RYŠ(K)IAI su Pasaiba ir sapnų knyga | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

RYŠ(K)IAI su Pasaiba ir sapnų knyga

2022 Bal 8 10.0011.00

Nemokama
– Ei, dlaugai, susitikime viltualiai!
– Al gildėjote apie pasaibų kaimą? O apie Sapnų knygą? Oi tuoj as jums viską papasakosiu…
Vaikų mėgstamos penktos knygų serijos dalies „Pasaiba ir sapnų knyga“ pristatyme Pasaiba pakvies dalyvius pagaliau apsilankyti vietoje, iš kurios jis atvyko pas Sofiją – slaptame pasaibų kaimelyje. Jame susipažinsite su keturiomis Pasaibos močiutėmis, dalyvausite keturlapių dobilėlių rinkimo varžybose, žiovavimo varžybose ir išsiaiškinsite slapčiausią paslaptis apie miegą. Šioje kelionėje nepritruks nuotykių ir tuo labiau pasaibų!
O kas Pasaibos nepažįstate, tai knygos pristatymo metu susipažinkite su Pasaiba – nediduku, gauruotu ir labai draugišku padarėliu kiek kreivokomis kojytėmis ir styrančia plaukų kupeta. Tačiau širdyje jis – dar ir tikras menininkas. Jis atvyko vieną lietingą dieną pas Sofiją ir pasiliko gyventi po lova, kur daug dulkyčių ir kutuliukų. Pabendravę su Pasaiba dalyviai sužinos, kad nereikia būti tobulu, kad būtum mylimas ir turėtum draugų.
Šiuo metu yra išleistos penkios knygos apie Pasaibą: „Pasaiba“, „Pasaiba ir maumų medis“, „Pasaiba ir dingęs liūtas“, „Pasaiba ir receptų medis“, „Pasaiba ir sapnų knyga“.
Knygos autorė Danguolė Kandrotienė yra grožinių knygų ar enciklopedijų vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, sukūrusi ne vieną edukaciją moksleiviams. 2014 metais autorės knyga „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.
Knygos iliustratorė – dailininkė Jurgita Rancevienė. Jau du dešimtmečius ji yra įvairių vaikams skirtų spaudos leidinių dailininkė, iliustratorė, tekstų bei fotografijų autorė ir meninė redaktorė. Dailininkė iliustravo ir D. Kandrotienės knygą „Spintos istorijos“.
Renginys bus transliuojamas Facebook paskyroje „Debesų ganyklos“.
Renginys yra knygų ir žaidimų festivalio „RYŠ(K)IAI“ dalis.

Informacija

Data:
2022 Bal 8
Laikas:
10.00–11.00
Kaina:
Nemokama
:
,
Renginys žymos:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/701885661154740?active_tab=about

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos