RYŠ(K)IAI su S. Paltanavičiumi ir V. Kandrotu | „Fotomedžioklė“ | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

RYŠ(K)IAI su S. Paltanavičiumi ir V. Kandrotu | „Fotomedžioklė“

2022 Bal 13 18.0019.00

Nemokama
Renginio metu susipažinsime su Lietuvos gyvūnais, jų gyvenimo ypatumais, aptarsime gyvūnų fotografavimą gamtoje, įsimintiniausius nuotykius ir pristatysime žaidimą „Fotomedžioklė“. Selemonas Paltanavičius pasidalins daugybe įdomių faktų apie Lietuvoje stebimus gyvūnus, ką jie veikia visus metus, tačiau ir patys klausytojai galės tapti gamtos fotografais.
Žaidimo autorius – žinomas gamtininkas, apdovanotas ir vaikų be galo mėgstamas rašytojas Selemonas Paltanavičius. Visos jo sukurtos istorijos ir parengtos pažintinės knygos stebina, žavi ir yra teigiamai vertinamos tiek skaitytojų, tiek specialistų. Autorius yra išleidęs daugiau nei 80 knygų, iš kurių net dvi išrinktos geriausiomis metų knygomis vaikams.
„Fotomedžioklė“ – tai smagus pažintinis stalo žaidimas, skirtas visai šeimai. Žaidimo autoriai, gamtininkas Selemonas Paltanavičius ir keliautojas Vytautas Kandrotas, visus smalsius ir neabejingus gamtai kviečia į fotomedžioklę – susipažinti su Lietuvos gyvūnija iš arti, per fotoaparato objektyvą. Žaidimo metu įgyti įgūdžiai leis nufotografuoti gyvūnus greičiau už kitus žaidėjus, rinkti taškus ir tapti tikrais fotomedžioklės profesionalais.
Renginį moderuos keliautojas, fotografas ir stalo žaidimų kūrėjas Vytautas Kandrotas. REGISTRACIJA į renginį ČIA.
Bus galimybė vietoje įsigyti Selemono Paltanavičiaus knygų, stalo žaidimą „Fotomedžioklė“ ir gauti autorių autografus.
Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.
Renginys yra knygų ir žaidimo festivalio „RYŠ(K)IAI“ dalis ir bus transliuojamas „Facebook“ paskyroje „Debesų ganyklos“.

Informacija

Data:
2022 Bal 13
Laikas:
18.00–19.00
Kaina:
Nemokama
:
, , ,
Renginys žymos:
, , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/563472078119117?active_tab=about

Vieta

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Gedimino pr. 51, Vilnius
Vilnius, 01109 Lietuva
+ Google žemėlapis
Interneto svetainė:
https://www.lnb.lt/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos