Šeimų sekmadienis | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Šeimų sekmadienis

2021 Kov 28 10.0012.00

Nemokama
Pasiilgote draugų ir jų šeimų? Kokybiško laiko ir pramogų kartu su mažaisiais? Kviečiame prisijungti į interaktyvų ir smagų šeimų sekmadienį, kurio metu netrūks linksmų užsiėmimų įvairaus amžiaus vaikams, viso renginio metu bus galima laimėti šaunių prizų visai šeimai! Šio renginio metu susipažinsime su autorėmis ir pristatysime knygą „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“.
Leidykla „Debesų ganyklos“ ir „Family Lab Academy“ kovo 28 dieną (sekmadienį), 10.00–12.00 val. kviečia dalyvauti nuotoliniame interaktyvių veiklų ir pokalbių ŠEIMŲ SEKMADIENYJE „KAIP AUGINTI SAVARANKIŠKUS, KŪRYBINGUS VAIKUS?“, kuriame Jūsų laukia:
  • interaktyvūs pažintiniai ir kūrybiniai užsiėmimai vaikams;
  • susitikimas su knygos „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ autorėmis Jovita Starkute, Indre Neimante;
  • pokalbis ir diskusija su logopedu, psichologu ir kitais vaiko raidos specialistais.
  • Tėčių lopšinės“ vaikams prieš pietų miegą.
SKIRTA: šeimoms su vaikais iki 5 metų.
Neabejojame, kad tėveliai pasisems žinių bei naudingos informacijos apie vaikų ugdymą, raidos ypatumus, o tuo tarpu vaikai galės džiaugtis šeimynišku ir linksmu sekmadienio rytu! Susitinkame jau kovo 28 d. 10 val.!
Renginys NEMOKAMAS ir bus transliuojamas internetu. Detali informacija pasieks užsiregistravusius dalyvius.
Registracija čia.

Visuminio šeimos ugdymosi akademijos „Family Lab Academy“ edukologių Jovitos Starkutės ir Indrės Neimantės knyga „Kaip auginti savarankiškus, kūrybingus vaikus?“ padės tėvams atsakyti į daugybę klausimų, kylančių pačiu svarbiausiu vaikų auginimo ir ugdymo laikotarpiu – nuo gimimo iki 5 metų.

Knygoje sužinosite, kaip paskatinti vaiko fizinę, kalbos, pažinimo, socialinę ir emocinę raidą, kokios veiklos lavina svarbiausius įgūdžius ir kaip jomis sudominti mažylį. Taip pat rasite patarimų, kaip namie sukurti kūrybingumą ugdančią, tobulėti skatinančią aplinką, kaip ugdymui pritaikyti kūrybines dėžes, kokių priemonių jose turėtų būti.

Daugiau informacijos čia.
Renginio programa

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos