#visiyragrazus online diskusija | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

#visiyragrazus online diskusija

2023 Rgp 31 18.0019.00

Rugpjūčio 31 d. 18 val. vyks online diskusija „#visiyragrazus“ su įžymybėmis, kurios yra patyrusios patyčias ar yra matę patyčias. Dabar tai sėkmingi žmonės, kurie nekreipė dėmesio į kitų nuomones ir stengėsi kopti į savo tikslus.

Kas iš jūsų yra patyrę patyčias? O gal tiesiog jautėtės per mažai gražus(-i), lieknas(-a)? Gal atrodo sunku pritapti prie visuomenės socialinėse medijose keliamų aukštų grožio standartų?

Pasikalbėkime apie tai online diskusijoje „#visiyragrazus“.

Autorės: Johanna Lindbäck, Lisa Bjärbo, Sara Ohlsson

Vertėja: Liveta Ūselė

Kažkas iš mokyklos sukuria nerimą sėjančią instagramo paskyrą @Baidyklės. Mokinės įsibaiminusios. Visai nesvarbu, esi populiari ar nepastebima, – ten gali atsidurti kiekviena. Tildė, Elena ir Jazmina mokosi toje pačioje klasėje, tačiau viena su kita beveik nebendrauja. Dabar jas suvienija bendras tikslas – sučiupti niekšą, kuriam priklauso @Baidyklės.

Su šia knyga inicijuotas judėjimas #visiyragrazus, kurio metu kviečiame visus dalintis savo istorijomis apie užgimusią meilę savo kūnui, išvaizdai ir pasitikėjimą savimi, nes visi esame skirtingi, bet visi gražūs 💕 Pasidalinkite savo istorija, žymėkite #visiyragrazus. Jei istorija dalinatės Instagram, tuo pačiu galite pažymėti ir paskyrą @baidykles

 

Projektui „Naujas slaptažodis: pokyčiai“ įgyvendinti atrinktos apdovanotos, kokybiškos grožinės literatūros knygos, skirtos tikslinei grupei – vaikams ir jaunimui (NAUJAS). Knygų problematika provokuoja diskusiją apie visuomenėje vykstančius pokyčius: klimato kaitą, lyčių lygybę, demokratiją, apsisprendimo teisę ir laisvę, kitoniškumą, skaitmenizaciją (POKYČIAI). Knygose esančios temos ir keliamos diskusijos knygų pristatymų, ekskursijų, susitikimų su skaitytojais metu suteikia naujas ir atsakingas idėjas kurti savo gražesnį pasaulį (SLAPTAŽODIS).

Projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“ ir projekto knygas finansuoja Europos Sąjunga pagal projektą Kūrybiška Europa.

 

Informacija

Data:
2023 Rgp 31
Laikas:
18.00–19.00
:
, ,

Organizatorius

Debesų ganyklos
Telefonas:
+37064633844
El. paštas:
rinkodara@terrapublica.lt
Interneto svetainė:
https://debesuganyklos.lt/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos