Žaidimas „Auksinio proto“ žinių brangakmeniai | Terra Publica
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Žaidimas „Auksinio proto“ žinių brangakmeniai

2023 Vas 25 15.0015.45

Nemokama
Susitinkame Vilniaus knygų mugėje vasario 25 d. 15 val. konferencijų salėje 5.1 antrame aukšte!
„Auksinis protas“, startavęs 2014 metais, tarsi aukso karštinė nuvilnijo per Lietuvą. Aukso karštinės kaltininkas Arūnas Valinskas mano, kad būtent knygos yra raktas į auksinį protą.
Renginys-žaidimas „Auksinio proto“ žinių brangakmeniai“ atspindės vieną svarbiausių žinių šaltinių – knygas, kurios padeda kaupti žinias įvairiose temose. Įvairias temas su skirtingo tipo užduotimis ir klausimais apjungia ir „Auksinis protas“ knygose bei žaidimuose: Lietuva, geografija, gyvoji gamta, senovės pasaulis, istorija, mokslas, kultūra, garsenybės, įvairenybės.
„Auksinio proto“ žinių brangakmeniai – tai įdomūs faktai apie Lietuvą, knygas, literatūrą, rašytojus ir kultūros atstovus, kuriuos bandys atspėti renginio dalyviai žaidimo būdu. Tai bus galimybė ne tik interaktyviai pasitikrinti savo žinias, bet sužinoti ir daugiau apie kultūros pasaulį. Kas iš dalyvių geriausiai pažįsta literatūros atstovus, knygas, istorijas, svarbiausius įvykius ir bus žaidimo laimėtojas, dovanų gaus galimybę sudalyvauti TV žaidime „Auksinis protas“.
Renginio metu Arūnas Valinskas pristatys „Auksinio proto“ knygų ir žaidimų komplektus: „Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai“,  „Auksinis protas. BLITZ“, „Auksinis protas. Didysis stalo žaidimas“.
Su autoriumi Arūnu Valinsku galėsite susitikti, pabendrauti ir gauti jo autografą leidyklos „Terra Publica“ stende 5.A10, 5 salėje prie oro baliono vasario 24 d. (penktadienį) 16-17 val., vasario 25 d. (šeštadienį) 16-17 val.
Renginys vyks vasario 25 d. 15 val. konferencijų salėje 5.1 antrame aukšte.

Organizatorius

Terra Publica
Telefonas:
+37064633844
El. paštas:
rinkodara@terrapublica.lt
Interneto svetainė:
https://www.terrapublica.lt/

Vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Laisvės pr. 5
Vilnius, 04215 Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+370 639 87189
Interneto svetainė:
https://www.litexpo.lt/

Parašykite komentarą

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos