Terra Publica Leidykla

Jaunimo aikštė 2, Kaunas 50117, Lietuva

 

 

Knygynas – išparduotuvė
Jaunimo a. 2, Kaunas

Tel. +370 620 49907
knygynas@terrapublica.lt

Darbo laikas:
I-IV 10.00-17.00 val.
V     10.00-16.00 val.

Pietūs 12.00-12.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mus rasite:
Jaunimo a. 2, LT-50117 Kaunas

Tel. (8 37) 32 88 20
info@terrapublica.lt

 

 

 

 

 

 

 

Darbo laikas:
I–IV 8.00-17.00 val.
V 8.00–16.00 val.

Pietų pertrauka:
I–V 12.00–12.45 val.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VšĮ „Terra Publica“
Registracijos adresas:
Jaunimo a. 2, LT-50117 Kaunas
Įmonės kodas 135777892
PVM kodas LT357778917
Duomenis tvarko Registrų centras

 

 

 

Susisiekime

13 + 7 =

 

Administracija

Direktorė
Danguolė Kandrotienė
danguole@terrapublica.lt
Tel. (8 37) 32 88 20

Plėtros vadovas
Vytautas Kandrotas
vytautas@terrapublica.lt
Tel. (8 37) 32 88 20

Rinkodaros skyrius

Rinkodaros vadovė
Rusnė Jankūnaitė

rinkodara@terrapublica.lt
Mob. +370 646 33844

Viešųjų ryšių specialistė
Sandra Vainilavičiūtė

komunikacija@terrapublica.lt
Mob. +370 646 32266

 

Gamybos skyrius

Gamybos vadovė
Lina Juknė
lina.jukne@terrapublica.lt
Mob. +370 683 15509

Gamybos projektų vadovė
Lina Kirijenkaitė
lina@terrapublica.lt
Mob. +370 683 56778

Projektų vadovė
Roma Blėkienė
roma@terrapublica.lt
Mob. +370 612 78020

Redaktorė
Daiva Dmuchovska
daiva@terrapublica.lt
Mob. +370 683 64335

Dizainerė-maketuotoja
Zita Tijušienė
dizainas@terrapublica.lt

Dizainerė-maketuotoja
Goda Stanevičiūtė
goda@terrapublica.lt

Prekybos skyrius

Pardavimo vadovė
Aušra Zabarauskienė
ausra@terrapublica.lt
Mob. +370 684 70766

Pardavimo administratorė
Laura Vasiliauskaitė-Blotnienė
prekyba@terrapublica.lt
Mob. +370 679 68595

Vadybininkė
Neringa Poletajeva
neringa@terrapublica.lt
Mob. +370 672 67995

Vadybininkė
Laura Kačalovienė
laura@terrapublica.lt
Mob. +370 684 70405

Logistikos vadovas
Vaidotas Milišauskas
logistika@terrapublica.lt
Mob. +370 683 56799