Prekių grąžinimas | Terra Publica

Prekių grąžinimas ir keitimas:

Remiantis DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖMIS, knygos ir žaidimai yra negrąžintinos prekės, todėl kokybiškos prekės atgal nepriimamos ir nekeičiamos.

Grąžintinos yra tik nekokybiškos ar brokuotos knygos ir žaidimai (jei neužsakėte būtent tokių prekių). 

Jei norite grąžinti nekokybišką ar brokuotą prekę, apie grąžinimą nedelsdami informuokite mus el. paštu [email protected], laiško „Subject“ eilutėje nurodydami savo prekių įsigijimo PVM sąskaitos-faktūros numerį ir prierašą „Grąžinamos prekės“. Jei gavote nekokybišką prekę ar jos pakuotė buvo pažeista, prašome nufotografuoti pažeidimus ir defektus. El. laiške nurodykite prekės pavadinimą, trumpai aprašykite prekės grąžinimo priežastį ir prisekite nuotrauką su pažeidimais ar defektais. Supakuokite prekes saugiai ir išsiųskite registruotu paštu:

Grąžinamos TERRAPUBLICA.lt prekės

Leidykla „Terra Publica”
Taikos pr. 122-1
LT-52140 Kaunas

Prie siuntėjo duomenų nurodykite savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.

Svarbu:
Jeigu grąžinate nekokybiškas prekes (pvz., knygą pažeistu viršeliu) siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Gavę grąžinamas prekes, mes informuosime jus atskiru el. laišku, ir, kaip numato Europos sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, per ne vėliau kaip 30 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita – kokybiška. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.

 

Jei užsakydami padarėte klaidą (pvz., užsakėte kitą knygą panašiu pavadinimu):
Jeigu klaidą pastebėjote prieš tai, kai gavote TERRAPUBLICA.lt laišką, patvirtinantį apie tai, kad Jūsų siunta išsiųsta iš mūsų sandėlio (tai gali užtrukti nuo kelių valandų iki kelių dienų, jeigu užsakėte nedarbo dienomis), nedelsdami informuokite apie tai, kad norite pakeisti/atšaukti užsakymą el. paštu: pagalba@terrapublica.lt. Laiško „Subject“ eilutėje nurodykite savo užsakymo numerį ir prierašą „Klaidingas užsakymas“. Jūs taip pat galite pakeisti užsakymą paskambindami mums telefonu 8 646 32266 (darbo dienomis 8-17 val.).

Tuo atveju, jeigu klaidą pastebėjote vėliau, žr. prekių grąžinimo ir keitimo instrukciją.

Nekokybiška prekė:
Visos knygos, parduodamos TERRAPUBLICA.lt, yra NAUJOS ir laikomos optimalioje temperatūroje, apsaugotos nuo tiesioginių saulės spindulių, aukščiausios kokybės sandėliavo patalpose, atitinkančiose visus Europos sąjungos standartus. Kiekviena mūsų išsiunčiama knyga yra išoriškai patikrinama siuntos paruošimo proceso metu. Tačiau knyga nėra laikoma nekokybiška preke, jeigu ant jos galima pastebėti smulkių transportavimo, pakavimo ar saugojimo metu atsiradusių defektų, dažnai pastebimų ir įprastuose knygynuose parduodamose knygose (pvz.,nežymūs įbrėžimai viršelyje ar jo folijoje, nežymus popieriaus spalvos pakeitimas vienoje iš išorinių briaunų ar pan.).

Kas yra nekokybiška prekė: 
Knygos: leidinys su pažeistu viršeliu ar vidiniais puslapiais; knyga su sulankstytais ar įspaustais kampais; knyga, kurioje vidiniai puslapiai išdėstyti neteisinga tvarka;
CD: pažeistas CD įpakavimas arba diskas; įrašo brokas;
Stalo žaidimai: pažeistas žaidimo įpakavimas arba vidinės žaidimų dalys;
Puodeliai: įskilęs, sudužęs arba kitaip mechaniškai pažeistas puodelis;

Apie gautas nekokybiškas prekes nedelsdami informuokite mus el. paštu pagalba@terrapublica.lt., laiško „Subject“ eilutėje nurodydami savo prekių užsakymo numerį ir prierašą „Nekokybiška prekė“. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite broko pobūdį (pvz., trūksta dalies knygos puslapių). Toliau sekite instrukcijomis apie prekių grąžinimą. Už nekokybiškos prekės grąžinimą mokame mes.

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos