Paslaugos | Terra Publica

Paslaugos

Kasmet leidybos namų „Terra Publica“ paslaugomis pasinaudoja daugiau nei 50 užsakovų – turizmo objektų šeimininkų, valstybinių organizacijų, privačių įmonių, kurioms atliekame įvairaus sudėtingumo darbų – nuo magnetukų iki fotografijos albumų.

Kasmet parengiame ir išleidžiame apie 50 užsakomųjų darbų savivaldybėms, religinėms bendruomenėms, privačioms įmonėms. Bendradarbiaujame su turizmo informacijos centrais, kultūrinėmis organizacijomis, istorikais, muziejininkais, paminklosaugininkais.

Norite padovanoti įsimintiną dovaną partneriams ar draugams? Galbūt norite pažymėti įspūdingiausius savo bendruomenės įvykius?

Mes galime Jums sukurti unikalią dovaną, prizą apie Jūsų miestą ar organizacijos kultūrą. Tai gali būti reprezentacinė knyga, o gal ir dar originaliau – stalo žaidimas. Kiekvienas džiaugtųsi galėdamas atrasti Jūsų veiklą ar kraštą smagiai ir turiningai leisdamas laiką su šeima ar bičiuliais.

Mes padėsime, nes:

  • Turime beveik 20 metų reprezentacinių knygų leidybos patirtį.
  • Esame sukaupę didžiausią profesionalių Lietuvos fotografijų archyvą.
  • Skiriame ypatingą dėmesį kokybei ir klientui.
  • Siūlome originalius ir efektyvius sprendimus idėjai įgyvendinti.
  • Esame pelnę klientų pasitikėjimą ir puikias rekomendacijas.

„Dėkojame leidyklai už puikią knygą. Jūs taikliai pagavote mūsų mintis ir jas įgyvendinote. Dabar turime leidinį, kuriame atsispindi gražiausios Rietavo savivaldybės bendruomenių, meno kolektyvų, sporto klubų, visuomeninių organizacijų, socialinio gyvenimo akimirkos.“

Antanas Černeckis, Rietavo savivaldybės meras

FOTOGRAFIJŲ BAZĖ
Turime sukaupę didelę Lietuvos kraštovaizdžio, įvairių objektų, pastatų, tradicinių švenčių, daiktų ir suvenyrų nuotraukų bazę. Šias nuotraukas galime naudoti jūsų užsakomajam darbui arba galite užsisakyti nuotraukas savo reikmėms.
LEIDINIŲ DIZAINAS IR MAKETAVIMAS
Galime pasiūlyti dizaino sukūrimo ir maketavimo darbus įvairaus pobūdžio leidiniams: nuo reklaminių bukletų iki reprezentacinių knygų. Paruošime leidinio maketą pagal jūsų norus ir pasiūlysime geriausius maketo paruošimo spaudai sprendimus. Taip pat leidinius galime paruošti naudojimui internetinėse svetainėse.
SPAUDOS PASLAUGOS
Įvairių leidinių maketus paruošiame spaudai ir bendradarbiaudami su savo klientais, galime pasiūlyti mažos ir didelės apimtiems spaudos darbus geresnėmis kainomis.
STALO ŽAIDIMŲ GAMYBA
Galime sukurti unikalų stalo žaidimą apie Jūsų miestą, organizaciją ar verslo kryptį, kurioje specializuojatės. Tai ne tik išskirtinė dovana Jūsų partneriams, bet ir puikus būdas suburti komandą bendrai veiklai bei sustiprinti jos ryšius. Galimi žaidimo formatai: viktorina, atminties („memo“) žaidimas, dėlionė, kitos idėjos.
REPREZENTACINĖ KNYGA APIE JŪSŲ KRAŠTĄ AR ĮMONĘ
Pasidalinkite savo istorija, patirtimi ir sukauptomis žiniomis knygoje – įprasminkite atliktus darbus ir įgyvendintas idėjas. Pasirūpinsime ne tik Jūsų krašto ar įmonės reprezentacine knyga, bet ir specialia dovanai skirta pakuote.

Susisiekite – pateiksime geriausius paslaugų ir leidybos pasiūlymus:

AUŠRA ZABARAUSKIENĖ
Komercijos direktorė
[email protected]
+370 684 70 766

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos