Prekių pristatymas | Terra Publica

Prekių pristatymas

PRISTATYMAS PER KURJERĮ:

Kurjeris atveš siuntą tiesiai į namus ar darbovietę. Jūsų siunta bus pristatyta per 1-2 darbo dienas* bet kur Lietuvoje (išskyrus Neringą). Siuntos pristatomos darbo dienomis 9 – 17 val. Įsitikinkite, kad nurodėte adresą, kuriuo būnate tuo metu, ir telefono numerį, kuriuo kurjeris galės susisiekti su Jumis prieš atvykdamas, kad suderintų tikslų laiką.

  • Užsisakant iki 30 Eur pristatymas kainuoja 2,90 Eur.
  • Užsisakant už 30 Eur ir daugiau – pristatymas nemokamas.

PRISTATYMAS Į PASIRINKTĄ OMNIVA PAŠTOMATĄ:

Jūsų siunta bus pristatyta per 2-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Omniva paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Už prekes reikia sumokėti iš anksto. Užsakydami prekes nepamirškite nurodyti savo mobiliojo telefono numerio ir el. pašto.

  • Užsisakant iki 30 Eur pristatymas kainuoja 2,46 Eur.
  • Užsisakant už 30 Eur ir daugiau – pristatymas nemokamas.

PRISTATYMAS Į PASIRINKTĄ LP EXPRESS PAŠTOMATĄ:

Jūsų siunta bus pristatyta per 2-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS 24 terminalą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Už prekes reikia sumokėti iš anksto. Užsakydami prekes nepamirškite nurodyti savo mobiliojo telefono numerio ir el. pašto. Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite suvedę specialų kodą.

  • Užsisakant iki 30 Eur pristatymas kainuoja 2,46 Eur.
  • Užsisakant už 30 Eur ir daugiau – pristatymas nemokamas.

PRISTATYMAS Į PASIRINKTĄ VENIPAK ATSIĖMIMO TAŠKĄ

Jūsų siunta bus pristatyta per 2-3 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Venipak atsiėmimo tašką (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Už prekes reikia sumokėti iš anksto. Užsakydami prekes nepamirškite nurodyti savo mobiliojo telefono numerio ir el. pašto. Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite suvedę specialų kodą.

  • Užsisakant iki 30 Eur pristatymas kainuoja 2,10 Eur.
  • Užsisakant už 30 Eur ir daugiau – pristatymas nemokamas.

* – pristatymas vykdomas tik apmokėjus už prekes.
Daugiau informacijos teiraukitės [email protected] arba tel. 8646 32266

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos