Prekių pristatymas | Terra Publica

Prekių pristatymas

Pristatymo būdas Terminai ir sąlygos Pirkimo suma Kaina
Prekių pristatymas per kurjerį Kurjeris atveš siuntą tiesiai į namus ar darbovietę. Jūsų siunta bus pristatyta per 2-4 darbo dienas* bet kur Lietuvoje (išskyrus Neringą). Siuntos pristatomos darbo dienomis 9 – 17 val. Įsitikinkite, kad nurodėte adresą, kuriuo būnate tuo metu, ir telefono numerį, kuriuo kurjeris galės susisiekti su Jumis prieš atvykdamas, kad suderintų tikslų laiką. Iki 30 Eur 2,90 Eur
30 Eur ir daugiau Nemokamai
Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą Omniva
paštomatą
Jūsų siunta bus pristatyta per 2-4 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį Ominava paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Už prekes reikia sumokėti iš anksto. Užsakydami prekes nepamirškite nurodyti savo mobiliojo telefono numerio ir el. pašto.
Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.
Daugiau: www.omniva.lt
Iki 30 Eur 2,46 Eur
30 Eur ir daugiau Nemokamai
Siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą LP EXPRESS terminalą Jūsų siunta bus pristatyta per 2-4 darbo dienas* į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS 24 terminalą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Už prekes reikia sumokėti iš anksto. Užsakydami prekes nepamirškite nurodyti savo mobiliojo telefono numerio ir el. pašto. Apie į terminalą atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 72 valandas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.
Daugiau: www.lpexpress.lt
Iki 30 Eur 2,46 Eur
30 Eur ir daugiau Nemokamai
Atsiėmimas leidykloje Knygas galima atsiimti leidykloje, adresu Jaunimo a.  2, LT-50117, Kaunas

Dirbame I-IV  10.00-17.00, V 10.00-16.00, pietaujame 12.00-12.45

Nepriklausomai nuo užsakymo sumos Nemokamai

* – pristatymas vykdomas tik apmokėjus už prekes.
Daugiau informacijos teiraukitės [email protected] arba tel. 8646 32266

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos