Piktulis... nori laimėti! | Terra Publica

Piktulis… nori laimėti!

„Aprilkind“, Barbara van den Speulhof

7,49 

+ -

Autorius: „Aprilkind“, Barbara van den Speulhof

Iliustratorius: Stephan Pricken

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2023

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-302-4

Svoris: 430 g

Išmatavimai: 236 × 306 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Pirmas, pirmas, pirmas!.. Piktulis turi vieną vienintelį tikslą – laimėti muilinių lenktynes. Jis savo muilinę sumaniai patobulina, tad dabar nugalėti vienas juokas! Bet Piktulis pamiršo, kad ne pergalė svarbiausia. Mažasis trolis taip norėjo laimėti, kad draugus paliko bėdoje pakely. Ar išties pergalė tokia svarbi?

Autorius

aprilkind. Štefė ir Michaelis Gerharcai (Steffi ir Michael Gerharz) su trimis vaikais gyvena Troisdorfe prie Kelno. Jie kuria aprilkind prekių ženklu žymimas istorijas ir pliušinius žaisliukus, su šiais žaidžia viso pasaulio vaikai. Mintis apie trolį Piktulį jiems atėjo į galvas tada, kai žvelgė į prie pusryčių stalo sėdinčią įtūžusią ir užsispyrusią jauniausią dukrelę piktai sukryžiuotomis rankomis. Paveikslėlių knygų seriją jie kuria drauge su Štefanu Prikenu ir Barbara van den Špoilhof.

Barbara van den Špoilhof (Barbara van den Speulhof) rašo knygas vaikams, prodiusuoja jiems skirtas pjeses. Ji žino, kokiai daugybei šeimų yra svarbi pykčio tema, tad mintis apie mažąjį trolį, pratrūkstantį nevaldomu pykčiu, atėjo labai laiku. Kūrėja pasakoja tikroviškai, su meile ir vaikui suprantama kalba.

Iliustratorius

Štefanas Prikenas (Stephan Pricken), augindamas sūnų, irgi yra susidūręs su pykčio protrūkiais. Pabandęs mokytis mašinų gamybos ir architektūros, vėliau pasinėrė į dailės mokymo pagrindinėje mokykloje studijas, o paskui baigė grafinį dizainą Miunsteryje. Čia gyvena ir dabar, mėgsta stebėti, kaip kiti darbuojasi sode.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Piktulis… nori laimėti!”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos