Dovis prieš Dovį | Terra Publica

Dovis prieš Dovį

Vytautas Key

7,99 

+ -

Autorius: Vytautas Key

Metai: 2018

Puslapių skaičius: 160

ISBN: 978-609-473-091-7

Svoris: 330 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 14+


Knyga „Dovis prieš Dovį“ - tai knyga paaugliams, kurioje 18 metų jaunuolis, gerai besimokantis ir kilęs iš padorios šeimos, pabėga iš namų. Didysis pabėgimo planas baigiasi šulinio šachtos dugne. Kol ten sėdi ir laukia išsigelbėjimo, apmąsto visą gyvenimą nuo vaikystės iki pabėgimo akimirkos, analizuoja santykius su tėvais, broliu, seserimi, mylimąja. Sėdžiu visiškoj SKYLĖJ. Kažkur čia pat, vos už 6 metrų, verda gyvenimas, bet man jis nepasiekiamas…Man 18. Turėjau tokių puikių ateities planų! Bet… Gyventi namuose pasidarė nepakenčiama. Viską gerai apgalvojau. Tą rytą iš namų išėjau kaip visada. Stengiausi, kad niekam nekiltų įtarimų. Bet to, kas nutiko, nesitikėjau net aš… Ei, ar mane kas nors girdi? PAGALBOS!  

 

 

Autorius

Vytautas Key (tikroji pavardė Vytautas Kandrotas) – dviejų šaunių vaikų tėtis, leidėjas, fotografas, keliautojas, knygų vaikams ir suaugusiesiems autorius. „Visad skaičiau ne pagal savo amžių, – prisipažįsta autorius. – Įdomiausios būdavo tos knygos, kurias skaitydavo vyresni draugai.“

Autorius vis dar randa sričių, kur gali save išmėginti: fotografuoja dronu, daug keliauja. Kuria ne tik pasakas vaikams, bet yra ir originalių knygų su iškylančiais („pop up“) elementais konstruktorius. „Dovis prieš Dovį“ – pirmoji autoriaus knyga paaugliams. Kai žinai tiek daug, o galvoje nuolat sukasi minčių spiečius, būtų nesąžininga viską pasilikti tik sau, ar ne?

Iliustratorius

Tomas Misevičius baigė dailės akademiją, įgijo dailininko tapytojo specialybę. Kiek save prisimena, nuolat piešdavo žmogeliukus, jų būdavo pritupdytos visos paraštės. Piešia komiksus, kuria grafiką kompiuteriniams žaidimams. Tai pirmoji dailininko iliustruota knyga.

Produkto kodas: 9786094730917 Kategorijos: , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos