Auksinis protas. 4000 klausimų

Arūnas Valinskas, Andrius Tapinas

10,39 12,99 

„Auksinis protas. 4000 klausimų – tai knyga-žaidimas, kurioje rasite daugybę sunkesnių ir lengvesnių klausimų, atitinkančių TV žaidimo formatą: klausimai su trimis atsakymų variantais, klausimai su keturiais atsakymo variantais, žodžių grandinėlės, 20-ies teiginių ir finaliniai klausimai. Galite pagal TV žaidimo taisykles arba susigalvoti naujas. Svarbiausia linksmai ir turiningai praleisti laiką!

+ -

Auksinis protas. 4000 klausimų

10,39 12,99 

           
Viso kaina: 49,24 

Norėtumėte pasimatuoti „Auksinio proto“ karūną, tačiau televizija nėra jūsų stichija? Knieti pasitikrinti savo žinias ir pasivaržyti su draugais proto kovose? Manote, kad galite gliaudyti charizmatiškųjų Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino klausimus kaip riešutus?

Ši knyga – kaip tik tai, ko jums reikia: ji sudaryta pagal TV žaidimą „Auksinis protas“. Joje rasite daugiau nei 4000  klausimų. Rinkitės tuos, kurie jums patinka labiausiai, arba atsakinėkite iš eilės: spėkite teisingą atsakymą iš trijų ar keturių variantų, išpainiokite įdomiąsias grandinėles, įveikite 20-ies teiginių iššūkį ir įkopkite į žinių Olimpą atsakinėdami į finalinius klausimus.

Išbandykite proto jėgas vieni ar draugų kompanijoje, varžykitės tarpusavyje, sužinokite naujų dalykų ir nesiliaukite mokytis.

Autorius

Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas – vieni žinomiausių televizijos veidų, populiariausio intelektinio TV žaidimo „Auksinis protas“ kūrėjai ir vedėjai. Šis stalo žaidimas yra dar viena netikėta žaidimo „Auksinis protas“ forma, kurią išradingieji A. Valinskas ir A. Tapinas pristato drauge su leidykla „Terra Publica“.

Produkto kodas: 9786094731419 Kategorijos: , ,
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos