Skiemenuota abėcėlė

6,99 

„Skiemenuota abėcėlė“ – knyga, kuri augs kartu su mažyliu. Pažinęs raides, vaikas jas susies su paveikslėliais. Šiuos – su žodžiais. Vėliau išmoks žodžius skiemenuoti. O tada bus nesunku įveikti ir trumpą skiemenuotą sakinį.

Knyga skirta supažindinti mažuosius skaitytojus su lietuvių kalbos abėcėle. Kiekvienai raidei skiriama po atvartą (išskyrus balses, kurios pateikiamos grupėmis). Kiekviena raidė iliustruota, šalia parašyti suskiemenuoti žodžiai ir paryškinta aptariama raidė. Prakutę skaitytojai galės pabandyti įveikti ir skiemenuotą sakinį.

Knygoje darniai sugulė ir trumpi, ir ilgesni bei sudėtingesni žodžiai: čem-pi-o-nas, ho-ri-zon-tas, fe-jer-ver-kas. Juk mažylių smalsumas beribis, tad anksčiau ar vėliau su jais susidurs visi.

Mokytis skaityti gali būti lengva ir smagu.

Knyga rekomenduojama visiems mažyliams, kurie nori išmokti raides, mokytis skaityti.

+ -

Sudarytojas

Knygą sudarė Roma Blėkienė – „Debesų ganyklų“ vaikų skyriaus redaktorė. „Vaikystėje lipdavau sekcijos lentynom į palubę, kad galėčiau pavartyti vaikiškas knygas. Tebevartau jas iki šiol.“

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą „Skiemenuota abėcėlė“

Produkto kodas: 9786094731907 Kategorijos: , , ,
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos