Skiemenuota abėcėlė | Terra Publica

Skiemenuota abėcėlė

Roma Blėkienė

6,99 

+ -

Sudarytojas: Roma Blėkienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 60

ISBN: 9786094732478

Svoris: 397 g

Išmatavimai: 225 × 225 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Knyga „Skiemenuota abėcėlė“ augs kartu su mažyliu. Pažinęs raides, vaikas jas susies su paveikslėliais. Šiuos – su žodžiais. Vėliau išmoks žodžius skiemenuoti. O tada bus nesunku įveikti ir trumpą skiemenuotą sakinį. Knyga „Skiemenuota abėcėlė“ skirta supažindinti mažiesiems skaitytojams su lietuvių kalbos abėcėle. Kiekvienai raidei skiriama po atvartą (išskyrus balses, kurios pateikiamos grupėmis). Kiekviena raidė iliustruota, šalia parašyti suskiemenuoti žodžiai ir paryškinta aptariama raidė. Prakutę skaitytojai galės pabandyti įveikti ir skiemenuotą sakinį. Knygoje „Skiemenuota abėcėlė“ darniai sugulė ir trumpi, ir ilgesni bei sudėtingesni žodžiai: čem-pi-o-nas, ho-ri-zon-tas, fe-jer-ver-kas. Juk mažylių smalsumas beribis, tad anksčiau ar vėliau su jais susidurs visi. Mokytis skaityti gali būti lengva ir smagu. Knyga „Skiemenuota abėcėlė“ rekomenduojama visiems mažyliams, kurie nori išmokti raides, mokytis skaityti.

Skiemenuota abėcėlė

6,99 

  
Viso kaina: 6,99 

Sudarytojas

Knygą sudarė Roma Blėkienė – „Debesų ganyklų“ vaikų skyriaus redaktorė. „Vaikystėje lipdavau sekcijos lentynom į palubę, kad galėčiau pavartyti vaikiškas knygas. Tebevartau jas iki šiol.“

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Skiemenuota abėcėlė”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos