Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys | Terra Publica

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys

11,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Metai: 2016

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-028-3

Svoris: 591 g

Išmatavimai: 210 × 297 mm

Tipas: Vaikų literatūra, Žaidimai

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 7+


„Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys“ – „pop up“ knyga, kuri kiekvieną skaitytoją paskatins leistis į nepamirštamą kelionę po Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės teritorijoje stovėjusias pilis ir tvirtoves. Versdami knygą galėsite stebėti, kaip prieš akis iškyla pilys, kaip juda senoviniai pabūklai, iš arti patyrinėti, kas slepiasi už tvirtų pilių ir tvirtovių sienų. Judančios detalės, stalo žaidimai, spalvingos iliustracijos, įdomūs ir negirdėti faktai apie pilis – visa tai rasite vienoje knygoje!

„Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys“

„Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys“ – tai „pop up“ knyga. Joje sudėta daug negirdėtų faktų apie Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje (LDK) stovėjusias ir vis dar tebestovinčias pilis. Gedimino pilies bokštas arba Trakų Salos pilis daugeliui yra gerai pažįstamos. Tačiau ar kada teko girdėti apie Mogiliavo arba Liubčios pilis? O ar žinote, kur jos stovi? Jei ne, jums padės pažintinė knyga su judančiais elementais ir iškylančiomis detalėmis. Verskite, skaitykite ir pažinkite LDK pilis!

Knygos autoriai

Tekstų autorė – dr. Ingrida Veliutė. Ji yra Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto Menotyros katedros dėstytoja, dirba su projektais, susijusiais su istorine architektūra (fortifikacijos architektūra, mediniai gynybiniai statiniai ir kt.).

Knygos „pop up“ elementų konstruktorius – Vytautas Kandrotas. Jis – žinomas fotografas, interaktyvių nacionalinių leidinių pradininkas Lietuvoje. Parengęs konstrukcinius elementus keturioms „pop up“ tipo knygoms: „Lietuviška abėcėlė“, „Lietuvos gamta“, „Lietuvos istorija“, „Eismas“.

Pagrindinis knygos dailininkas – Aurimas Matusevičius. Dailininkas baigė Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetą. Šiuo metu dirba iliustravimo srityje: kuria šaržus, modernias ir patrauklias iliustracijas tiek pavieniams užsakovams, tiek įmonėms ir organizacijoms.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilys”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos