Mano skaitymo dienoraštis | Terra Publica

Mano skaitymo dienoraštis

2,99 

„Mano skaitymo dienoraštis“ – užklasinio skaitymo užduočių sąsiuvinis, skirtas jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Leidinyje pateikiama 17 skirtingų vienos knygos aprašymų anketų. Vaikai mokomi ne tik pažinti knygos bibliografinius duomenis, aprašyti pačią knygą, bet ir vertinti patį skaitymo procesą. Šiame dienoraštyje yra vaikams skirta knygos anketos pildymo instrukcija bei trumpas priemonės aprašymas suaugusiesiems.

+ -

Skaitymo dienoraštis – kas tai?

Skaitymo dienoraštis – tai užklasinio skaitymo sąsiuvinis, papildoma skaitymo skatinimo priemonė 2–5 klasių mokiniams. Jo tikslas – mokyti vaikus aprašyti, analizuoti, vertinti perskaitytas knygas, ugdyti jų kritinį požiūrį į perskaitytą literatūrą, mokyti įvertinti savo pojūčius skaitant knygas. Pildydamas skaitymo dienoraštį vaikas ne tik kaups savo perskaitytų knygų aprašymus, bet ir susipažins su knygos elementais, kūrinių žanrais, leidybos terminais, knygų katalogavimo principais, autoriais ir netgi leidyklomis.

Sudarytoja ir autorė – rašytoja Danguolė Kandrotienė

Rašytoja yra daugiau nei 10 knygų vaikams autorė bei sudarytoja, yra parengusi pažintinių knygų apie Lietuvą ir vaikams, ir suaugusiesiems.

Už knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 m. kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui. 2016 m. autorės knyga „Spintos istorijos“ išleista Latvijoje.

 

Produkto kodas: 786094730894 Kategorijos: , , , ,
Uždaryti
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos