APJOK Lietuvą | Terra Publica

APJOK Lietuvą

Vytautas Kandrotas

23,49 

Ar žinojote, kad Lietuvoje yra ne tik Velnio duobė, bet ir Pragarėlė, Bedugnė, Rojus? Turime savąją Ameriką, Sacharą ir Madagaskarą. Lietuvoje tyliai snaudžia Bosai, Kyšiai, Šulai. Savo šalyje turime net ne vieną, o du Paryžius. O kur dar Kaukazas, Londonas, Odesa! Kur visa tai, paklausite? Norint juos pasiekti, nereikės žirgų Juodojoje jūroje girdyti. Visa tai atrasite neperšokę dabartinės Lietuvos sienų.

Šmaikštus stalo žaidimas „Apjok Lietuvą“ – ne tik puiki vakarėlio pramoga ir pačių keisčiausių vietovardžių almanachas, bet ir proga prisiminti kažkada žaistą šachmatų žaidimą. Balnokite žirgelį ir kaip Lietuvos didysis kunigaikštis apjokite savo valdas – ar tai būtų Meškuičiai, ar Zuikinė, ar Vištytis. O jūsų žirgui tikrai patiks apsilankyti Avižonyse, Kopūstuose ar Žirgų Ganyklose.

Stalo žaidimas „Apjok Lietuvą“ privers nusišypsoti, sukels nuostabą ir leis iš naujo pasitikrinti geografijos žinias. Čia paaiškės, kad Vilnius yra Kupiškio rajone, Klaipėda – Panevėžio priemiestis, o Lietuva turi ir Užsienį, ir savo Koloniją. Tai – juokingi, šmaikštūs ir netikėti mūsų šalies vietovardžiai, kuriuos galima rasti atidžiau tyrinėjant Lietuvos žemėlapį. Patyrinėkite jį ir jūs!

Žaidimą sudaro:

  • žaidimo lenta,

  • 4 žirgų figūros,

  • 154 vietovardžių kortelės,

  • 8 netikėtumo kortelės,

  • 32 barjerai,

  • taisyklių knygelė.

Žaidimas skirtas:

  • 2–4 žaidėjams,

  • visai šeimai.

Žaidėjų amžius – nuo 12 metų. Žaidimo partijos trukmė – 30 min.

Stalo žaidimas turi net 3 taisyklių versijas: pagrindines, komandiniam žaidimui skirtas „Apjok varžovus“ ir žaisti „prieš sistemą“ skirtas – „Apjok valdovą“.

+ -

           
Viso kaina: 68,46 

Autorius

Vytautas Kandrotas – keliautas ir fotografas, pelnęs garbės ženklą už nuopelnus Lietuvos turizmui – „Turizmo kryžių“ ir pažįstantis lietuvą kaip savo penkis pirštus. Be kitų nuopelnų, 2021 metais Vytautas Kandrotas buvo buvo apdovanotas Mato Šalčiaus premija.

Iliustratorius

Aurimas Matusevičius – šaržų bei portretų iliustratorius, dailininkas.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “APJOK Lietuvą”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos