Laikraščių mergaitės | Terra Publica

Laikraščių mergaitės

Alex Smith

12,99 

+ -

Autorius: Alex Smith

Vertėjas: Ligita Karsbo

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2024

Puslapių skaičius: 304

ISBN: 978-609-473-306-2

Svoris: 700 g

Išmatavimai: 140 × 215 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Anglų


Taip ir nesugebėjęs išnarplioti savo žmonos dingimo bylos, detektyvas Robertas Ketas su trimis dukterimis persikelia į Noridžą, tikėdamasis, kad gyvenimas mažame miestelyje padės jiems visiems atsigauti. Tačiau ramaus gyvenimo lūkestis pasirodo tesąs iliuzija. Mieste pradingsta dvi mergaitės ir panašu, kad prie to bus prisidėjęs serijinis žudikas. Detektyvas Ketas atsiduria įvykių epicentre ir ima narplioti vieną sudėtingiausių savo bylų. Bylą, kuri galbūt atskleis, kas nutiko jo žmonai... Siaubingi įvykiai prikausto dėmesį, o netikėti siužeto posūkiai iki pat knygos galo verčia spėlioti, kaip viskas baigsis... Tarptautinis Amazon.com bestseleris Nr. 1, iki šiol parduota daugiau nei milijonas egzempliorių.

Autorius

Pirmąją savo knygą Alexas Smithas parašė būdamas šešerių. Knyga nebuvo itin gera, tačiau joje buvo išgalvotų pabaisų. Detektyvuose apie Robertą Ketą jų taip pat yra, tik šios žmogiškesnės, todėl dar baisesnės. Be detektyvų, autorius yra parašęs ir trylika vaikams bei paaugliams skirtų knygų (jos pasirašytos visu vardu – Alexander Gordon Smith). Tarp jų yra ir bestseleriu tapusi knygų serija „Pabėgimas iš krosnies“, mėgstama milijonų skaitytojų visame pasaulyje ir netrukus tapsianti kino filmu.

Autorius gyvena Noridže (Jungtinėje Karalystėje) su žmona ir trimis dukromis.

Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje

alexsmithbooks.com.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Laikraščių mergaitės”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos