Klanų kariai. Ugnis ir ledas | Terra Publica

Klanų kariai. Ugnis ir ledas

Erin Hunter

10,49 

+ -

Autorius: Erin Hunter

Vertėjas: Danguolė Žalytė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2024

Puslapių skaičius: 320

ISBN: 978-609-473-318-5

Svoris: 403 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Anglų

Rekomenduojamas amžius: 10+


Laukinių kačių klanai jau kartų kartas vadovaujasi protėvių įstatymu, kuris užtikrina gėrį ir taiką. Bet ženklai danguje rodo, kad artinasi bėda. Nejau klanų karas neišvengiamas? Ugnies Letena iš mokinio tapo kariu ir gavo Ugniaširdžio vardą. Karys nujaučia, kad kai kurios katės nėra ištikimos Perkūno klanui. Kylanti įtampa ir artėjantis mūšis padės atsakyti į visus klausimus... Populiari knygų serija jau lietuvių kalba! „Klanų karius“ sudaro daugiau nei 70 knygų, serija suskirstyta į mažesnes serijėles po šešias knygas. Pagal šią knygų seriją yra sukurtas žaidimas, jis sulaukė jau 300 milijonų lankytojų, kiekvieną mėnesį jį žaidžia net 2 milijonai unikalių vartotojų.

Klanų kariai. Ugnis ir ledas

10,49 

     
Viso kaina: 20,98 

Autorius

Pažvelgę į Erin Hunter bibliografiją pamatysite, kad ji parašė net kelis šimtus knygų. Iš tiesų E. Hunter yra slapyvardis, tad tokį autorės produktyvumą lėmė ne darbštumas, o didelė komanda. Pirmąją „Klanų karių“ dalį sukūrė rašytoja Victoria Holmes. Netrukus prie jos prisijungė Kate Cary ir Cherith Baldry, „Klanų karių“ nuotykiai imti publikuoti kas tris mėnesius. Dabar Erin Hunter slapyvardžiu kuria net šešių žmonių komanda.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Klanų kariai. Ugnis ir ledas”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos