Šventoji Žemė | Terra Publica

Šventoji Žemė

Lionginas Virbalas

12,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: Lionginas Virbalas

Svoris: 570 g

Išmatavimai: 125 × 200 mm

Tipas: Kelionių vadovai, Pažintinės knygos, Sakralinė literatūra

Kalba: Lietuvių


Arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ ne kartą keliavęs po Šventąją Žemę, todėl šioje knygoje pateikiama ir asmeninė autoriaus patirtis, ir istorinės žinios. Knygoje „Šventoji Žemė“ pasakojama apie šalies istoriją, jos gyventojus, religijas, apie išskirtines, biblines vietas, turtingą ir įdomią jų istoriją bei sąsajas su Šventuoju Raštu, pateikiami autoriaus patarimai, ką verta pamatyti. Knyga „Šventoji Žemė“ – tai puikus kelionės vadovas ir reikšmingas žinių apie Šventąją Žemę šaltinis, padėsiantis susigaudyti tarp daugybės įdomių objektų. Šis kelionių vadovas ne tik nepamainomas palydovas besiruošiantiems keliauti po šventąsias vietoves, bet ir galimybė fiziškai nepabuvojus geriau pažinti Šventosios Žemės didybę.

Knyga – kelionių vadovas

Šventosios Žemės lankytoją užgriūva tūkstantmečių paveldas ir neįtikėtinai sudėtinga dabartis. Kaip suvaldyti tą įspūdžių ir informacijos srautą? Kaip išsaugoti tai, kas sužinota ir patirta? Pasirengti kelionei padeda, jos metu lydi, o sugrįžus įspūdingiausius prisiminimus atgaivina kelionės vadovas.

Leidinyje atnaujintos ankstesnio leidimo iliustracijos, sukurtos istorinės laiko skalės, perpiešti ir patikslinti žemėlapiai bei schemos, pateikiamas aiškinamasis žodynėlis, vietų rodyklė, naudingos nuorodos.

 

Autorius

Knygos autorius arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ gimė Biržuose, studijavo Vilniaus inžineriniame statybos institute. Po karinės tarnybos studijas tęsė pogrindinėje kunigų seminarijoje. Vėliau baigė Kauno kunigų seminariją ir buvo įšventintas kunigu. Studijų metais įstojo į Jėzaus draugiją. Popiežiškajame Grigaliaus universitete Romoje gavo teologijos licenciato laipsnį. Gyveno ir dirbo Insbruke, Kaune, Salamankoje. Buvo Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčios, vėliau – Popiežiškosios rusų kolegijos Romoje rektorius. Dėstė Kauno ir Vilniaus kunigų seminarijose. Yra išvertęs knygų iš įvairių kalbų, parengęs plačiai naudojamą rekolekcijų kursą. 2013 m. paskirtas Panevėžio vyskupu, nuo 2015 m. – Kauno arkivyskupas

Produkto kodas: 9786094731006 Kategorijos: , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos