Ūkė Pūkė grįžta namo (su lėlių teatru)

11,99 

Nominuota Latvijos meniškiausios knygos vaikams apdovanojimui (2015)

Ar kada teko gelbėti į bėdą pakliuvusį draugą? Net neabejoju, kad teko. O organizuoti tarptautinę paiešką? Ne? Paklausykite, kas kartą nutiko Kristupui.

Grįžęs po atostogų užsienyje Kristupas suprato, kad neteko savo geriausios draugės, žaislinės pelėdžiukės Ūkės Pūkės. Kol berniukas vadovavo gelbėjimo misijai, Ūkė Pūkė irgi nesnaudė. Mažylė ieškojo kelio namo, tačiau kaip jį surasti, jei esi toks mažas ir nieko nežinai?

Perskaitę knygelę vaikai ne tik išgirs apie Ūkės Pūkės nuotykius, bet ir sužinos, kaip elgtis pasiklydus. O išmokę svarbią pamoką galės pažaisti lėlių teatrą.

Knygoje rasite lėlių teatro sceną, keičiamą scenovaizdį ir pagrindinius istorijos veikėjus-lėles.

+ -

Ūkė Pūkė grįžta namo
Ūkė Pūkė grįžta namo (su lėlių teatru)

11,99 

     
Viso kaina: 23,98 

2015 m. knyga nominuota Latvijos meniškiausios knygos apdovanojimui.

Knygos autorė Zane Zusta dirbo ir atstove spaudai, ir  redaktore, ir savanore paramos fonde „SOS vaikų kaimas“, ir vyriausiąja žurnalo vaikams redaktore. Dabar yra laisvai samdoma žurnalistė, rašo knygas vaikams.

Iliustratorė Evija Timma-Novika baigė meno studijas. Kuria interjero dizainą privačioms ir viešosioms erdvėms, siuva žaislus, iliustruoja knygas. Studentų darbų parodoje šios iliustratorės darbai pelnė žiūrovų simpatijų apdovanojimą. Prisistatydama asmeniniame tinklaraštyje apie save teparašė vieną sakinį: „Dievinu smulkmenas.“ Nenuostabu, kad ši tendencija atsispindi ir jos iliustracijose.

„Tai ne tik knyga. Tai edukacinė priemonė, kuri, manau, labai naudinga ne tik namų bibliotekoje, tačiau ir darželiuose. Kaip su vaikais kalbėtis apie saugumą viešose vietose? Kaip paaiškinti, ką reiškia pasimesti nuo tėvų ar kitų artimųjų? Kaip tinkamai pateikti instruktažą, ką tokiu atveju mažylis turi daryti, kad neišsigąstų ir nepanikuotų? Knygos herojė pelėdžiukė-žaislas Ūkė Pūkė, kurią Kristupo iš Latvijos šeima paliko atostogų metu Italijoje, drąsiai ir ryžtingai ieško kelio pas savo šeimininką. Ji patiria daug nuotykių, sutinka naujų draugų, išmoksta naujų dalykų, kartais labai išsigąsta, tačiau ją į priekį veją viltis bei tikėjimas, kad ji grįš namo. Šioje knygelėje parodoma, kad kiekvienoje situacijoje reikia ieškoti teigiamos pusės ir tikėti, tikėti, tikėti bei niekada nepasiduoti.“

Visa apžvalga: https://lieknosbites.lt/mamu-laboratorija/vaikisku-knygu-lentynoje/naujienos-maziesiems-2-6-metu-skaitytojams-edukacine-pamoka-su-leliu-teatru-linksma-pazintis-su-profesijomis-ir-istorija-apie-tai-kad-svajoti-tiesiog-butina/?fbclid=IwAR07O3qzrchVA7mW_oWM1ujvFBwuXGijbMwszmtvfLnhbJdxpbR_PCVEYGM

Interviu su knygos „Ūkė Pūkė grįžta namo“ autore Zane Zusta: https://bit.ly/2K6b670

 

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos