Ūkė Pūkė grįžta namo (su lėlių teatru) | Terra Publica

Ūkė Pūkė grįžta namo (su lėlių teatru)

Zane Zusta

11,99 

Liko 1

Nominuota Latvijos meniškiausios knygos vaikams apdovanojimui (2015)

Autorius: Zane Zusta

Iliustratorius: Evija Timma-Novika

Vertėjas: Audrius Musteikis

Metai: 2018

Puslapių skaičius: 48

ISBN: 978-609-473-093-1

Svoris: 525 g

Išmatavimai: 250 × 250 mm

Tipas: Vaikų literatūra, Žaidimai

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Latvių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Ar kada teko gelbėti į bėdą pakliuvusį draugą? Net neabejoju, kad teko. O organizuoti tarptautinę paiešką? Ne? Paklausykite, kas kartą nutiko Kristupui. Grįžęs po atostogų užsienyje Kristupas suprato, kad neteko savo geriausios draugės, žaislinės pelėdžiukės Ūkės Pūkės. Kol berniukas vadovavo gelbėjimo misijai, Ūkė Pūkė irgi nesnaudė. Mažylė ieškojo kelio namo, tačiau kaip jį surasti, jei esi toks mažas ir nieko nežinai? Perskaitę knygą Ūkė Pūkė grįžta namo” vaikai ne tik išgirs apie Ūkės Pūkės nuotykius, bet ir sužinos, kaip elgtis pasiklydus. O išmokę svarbią pamoką galės pažaisti lėlių teatrą. Knygoje Ūkė Pūkė grįžta namo” rasite lėlių teatro sceną, keičiamą scenovaizdį ir pagrindinius istorijos veikėjus-lėles.

Ūkė Pūkė grįžta namo (su lėlių teatru)

11,99 

     
Viso kaina: 23,98 

2015 m. knyga nominuota Latvijos meniškiausios knygos apdovanojimui.

Interviu su knygos „Ūkė Pūkė grįžta namo“ autore Zane Zusta: https://bit.ly/2K6b670

 

Autorius

Knygos autorė Zane Zusta dirbo ir atstove spaudai, ir redaktore, ir savanore paramos fonde „SOS vaikų kaimas“, ir vyriausiąja žurnalo vaikams redaktore. Dabar yra laisvai samdoma žurnalistė, rašo knygas vaikams.

Iliustratorius

Iliustratorė Evija Timma-Novika baigė meno studijas. Kuria interjero dizainą privačioms ir viešosioms erdvėms, siuva žaislus, iliustruoja knygas. Studentų darbų parodoje šios iliustratorės darbai pelnė žiūrovų simpatijų apdovanojimą. Prisistatydama asmeniniame tinklaraštyje apie save teparašė vieną sakinį: „Dievinu smulkmenas.“ Nenuostabu, kad ši tendencija atsispindi ir jos iliustracijose.

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos