Įdomiausios kelionės po Lietuvą (2021 m. leidimas) | Terra Publica

Įdomiausios kelionės po Lietuvą (2021 m. leidimas)

Vytautas Kandrotas

19,99 

+ -

Autorius: Vytautas Kandrotas

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 464

ISBN: 978-609-473-204-1

Svoris: 1950 g

Išmatavimai: 215 × 307 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių


Atnaujintas kelionių žinynas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ pateikia net 70 įdomiausių maršrutų kelionėms po Lietuvą pėsčiomis ar automobiliu. Keliaujant šiais maršrutais aplankoma net 1500 vertingiausių kultūrinių ir gamtinių objektų: dvarų, bažnyčių, piliakalnių, urbanistikos ir technikos paminklų, muziejų bei daugybė kitų įdomių ir vertingų objektų. Knyga „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ iliustruota puikios kokybės nuotraukomis ir žemėlapiais, prie objektų pateikiamos GPS koordinatės, QR kodai ir interneto svetainių adresai. Kiekvieno maršruto pabaigoje rasite knygos sudarytojo Vytauto Kandroto rekomendaciją, ką lankantis konkrečiame šalies regione tiesiog būtina pamatyti, patirti ir išbandyti. Ką apie knygą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ mano žinomi Lietuvos žmonės, skaitykite žemiau. 2017 m. šios knygos leidimas – bestseleris!  

Įdomiausios kelionės po Lietuvą (2021 m. leidimas)

19,99 

        
Viso kaina: 55,17 
„Per pastaruosius metus Lietuva labai pasikeitė. Negalima sakyti, kad neatpažįstamai. Tačiau tuos pokyčius geriausiai pamatai tada, kai pradedi lyginti dabar matomą vaizdą su prieš 3, 5 ar 8 metus darytomis nuotraukomis. Po Lietuvą keliauju jau 10 metų, tačiau šie malonūs pokyčiai nenustoja manęs stebinti. Net ir lankydamas tas pačias vietas kiekvienoje kelionėje atrandu ką nors naujo ar nepastebėto. Jeigu tokie pat smarkūs pokyčiai, kokie vyksta turizmo sektoriuje, vyktų ir visoje šalyje, Lietuvą būtų galima drąsiai laikyti augančia ir klestinčia valstybe.“

Vytautas Kandrotas, knygos sudarytojas, fotografas ir keliautojas

 

„Kelionių vadovas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ – tai knyga, kurioje pateikta svarbi ir naudinga informacija visiems, keliaujantiems po šalį.“

Edmundas Jakilaitis, žurnalistas, prodiuseris, laidų vedėjas

 

„Tai knyga, kuri tikrai bus naudinga ruošiantis kelionei ir keliaujant.“

Selemonas Paltanavičius, gamtininkas, rašytojas, fotografas

 

Knyga „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ – tai iliustruotas kelionių žinynas, kuris suteikia galimybę kiekvienam suorganizuoti neišdildomų įspūdžių kupiną kelionę po gražiausias Lietuvos vietas. Šis kelionių žinynas išskirtinis tuo, jog skaitytojui nereikia būti kelionių organizavimo ekspertu, kad jis suvoktų pateiktą informaciją, – užtenka tik žinoti, kur keliauti, pasirinkti transporto priemonę ir išsirinkti kelionės tikslą. Visos vietovės suskirstytos apylinkėmis, todėl paprasta aplankyti reikšmingiausius to regiono objektus.
Taip pat žinyne rasite 70 parengtų maršrutų pėsčiomis ir automobiliu, detalius 1:250 000 mastelio žemėlapius su pažymėta kelionės eiga, informacines lenteles su maršruto ilgiu, trukme bei kita reikalinga informacija keliaujantiems.

Knyga „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ skaitytojus supažindina ne tik su didžiausiais Lietuvos miestais ir visų mėgstamu pajūriu, bet ir mažais miesteliais, kurių grožis praturtina visą Lietuvos kraštą. Žinyne nurodyti ir aprašyti garsiausi Lietuvos piliakalniai bei bažnyčios, kurių gausu visose vietovėse. Taip pat nurodomi nacionaliniai parkai, besipuikuojantys nuostabiais kraštovaizdžiais, bei vandens ir nuotykių parkai, padėsiantys patirti adrenalino jausmą bei energijos antplūdį. Gimtajame krašte yra šimtai muziejų, kurie verti dėmesio, tačiau dažniausiai lankomi užsienio svečių. Istorijos ir architektūros mėgėjams leidinyje nurodyti ir Lietuvos dvarai, pilys, išsiskiriantys savo architektūra, tradicija ir istorija.

2020 m. karantinas įkvėpė sukurti kortelių žaidimą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ ir jau gegužę turėjome galimybę žaisti tris žaidimus viename:

  • viktoriną (klausimų žaidimą);
  • atminties žaidimą („memo“);
  • žaidimą „Aš <3 Lietuvą“.

2021 m. kartu su Vytautu Kandrotu pristatome jums dvi naujienas: knygą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Atnaujintas leidimas“ ir naują stalo žaidimą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Didysis stalo žaidimas“.Pasikliaudami keliautojo Vytauto Kandroto parengtų kelionių vadovų maršrutais tūkstančiai žmonių atranda gražiausias šalies vietoves!

Autorius

Vytautas Kandrotas – kelionių po Lietuvą ekspertas, keliautojas, fotografas. Autorius jau daug metų važinėja po šalį tikrindamas ir sudarydamas turizmo maršrutus, fotografuodamas lankytinas vietas ir paveldo objektus .

2021 m. V. Kandrotas apdovanotas Mato Šalčiaus premija, kuri skiriama žurnalistams už pasaulio pažinimo skatinimą bei brandžius ir išsamius spaudos, radijo, fotografijos, televizijos, interneto žiniasklaidos autorinius darbus kelionių tematika, paskelbtus per kalendorinius metus.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Įdomiausios kelionės po Lietuvą (2021 m. leidimas)”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos