Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Didysis stalo žaidimas | Terra Publica

Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Didysis stalo žaidimas

Vytautas Kandrotas

20,79 

Žaidimas sukurtas pagal populiarųjį kelionių vadovą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“.

Žaidimas „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Didysis stalo žaidimas“ iškelia keliones po gimtąją šalį į naują lygmenį! Tarp 400 lankytinų objektų net ir patyrę keliautojai atras dar neaplankytų vietų, o jų nuotraukos padės susipažinti su vietovėmis dar neišvykus iš namų.

Visai šeimai skirtas stalo žaidimas praturtins Jūsų laisvalaikį, paskatins planuoti keliones po gimtąjį kraštą ir pagerins šeimos narių geografijos žinias.

Žaidimas puikiai imituoja tikrą keliavimą po Lietuvą, objektai tiksliai išdėstyti didelėje žaidimo lentoje, o juos jungia kelių tinklas – automagistralės ir krašto keliai, net keltai, kurie veikia šalyje.

Žaidimo tikslas – pirmam apkeliauti įdomiausias Lietuvos vietas. Pradedantiesiems keliautojams šis žaidimas taps smagiu pažintiniu iššūkiu, o patyrusiems planuotojams atsipalaiduoti neleis netikėtumo kortelės: visai kaip realiame gyvenime, visko numatyti neįmanoma!

Žaidimą sudaro:

 • 400 lankytinų objektų kortelių,
 • 40 netikėtumo kortelių,
 • net 68×47 cm dydžio žaidimo lenta,
 • 8 vaikštukai ir jiems skirti maršruto žymėjimo žetonai,
 • žaidimo taisyklės.

 

Žaidimas skirtas:

 • 2–8 žaidėjams,
 • visai šeimai,
 • tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems keliautojams (2 taisyklių versijos).

 

Žaidėjų amžius – nuo 7 metų. Žaidimo trukmė – 45 min.

Stalo žaidimas yra universalus ir jo taisykles galima lengvai pakeisti atsižvelgiant į žaidėjų skaičių ir norimą žaidimo trukmę.

2021 m. V. Kandrotas apdovanotas Mato Šalčiaus premija, kuri skiriama žurnalistams už pasaulio pažinimo skatinimą bei brandžius ir išsamius spaudos, radijo, fotografijos, televizijos, interneto žiniasklaidos autorinius darbus kelionių tematika, paskelbtus per kalendorinius metus.

+ -

Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Didysis stalo žaidimas

20,79 

14,99 

           
Viso kaina: 64,96 

„Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ – tai iliustruotas kelionių žinynas, kuris suteikia galimybę kiekvienam suorganizuoti neišdildomų įspūdžių kupiną kelionę po gražiausias
Lietuvos vietas. Šis kelionių žinynas išskirtinis tuo, jog skaitytojui nereikia būti kelionių organizavimo ekspertu, kad jis suvoktų pateiktą informaciją, – užtenka tik žinoti,
kur keliauti, pasirinkti transporto priemonę ir išsirinkti kelionės tikslą. Visos vietovės suskirstytos apylinkėmis, todėl paprasta aplankyti reikšmingiausius to regiono objektus.
Taip pat žinyne rasite 70 parengtų maršrutų pėsčiomis ir automobiliu, detalius 1:250 000 mastelio žemėlapius su pažymėta kelionės eiga, informacines lenteles su maršruto ilgiu, trukme bei kita reikalinga informacija keliaujantiems.

„Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ skaitytojus supažindina ne tik su didžiausiais Lietuvos miestais ir visų mėgstamu pajūriu, bet ir mažais miesteliais, kurių grožis praturtina visą Lietuvos kraštą. Žinyne nurodyti ir aprašyti garsiausi Lietuvos piliakalniai bei bažnyčios, kurių gausu visose vietovėse. Taip pat nurodomi nacionaliniai parkai, besipuikuojantys nuostabiais kraštovaizdžiais, bei vandens ir nuotykių parkai, padėsiantys patirti adrenalino jausmą bei energijos antplūdį. Gimtajame krašte yra šimtai muziejų, kurie verti dėmesio, tačiau dažniausiai lankomi užsienio svečių. Istorijos ir architektūros mėgėjams leidinyje nurodyti ir Lietuvos dvarai, pilys, išsiskiriantys savo architektūra, tradicija ir istorija.

Atnaujinami pažintiniai maršrutai, atsiranda naujų lankytinų objektų, o su jais kartu atnaujiname ir knygos leidimus. Vytauto Kandroto sudarytų knygų „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ istorija prasidėjo 2012 m., kuomet buvo išleista pirmoji šios serijos knyga. 2013 m. išleidome antrą serijos knygą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą aktyviai“. 2017 m. pasitikome Lietuvos šimtmetį ir šia proga atnaujinome knygą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“. Tačiau didelio formato knyga ne visada būdavo patogi nešioti kuprinėje kelionės metu ar laikyti automobilyje, dėl to Vytautas Kandrotas sutrumpino ir sudarė kompaktišką, minkštu viršeliu knygą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. TOP 1000 objektų“.

2020 m. karantinas įkvėpė sukurti kortelių žaidimą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“ ir jau gegužę turėjome galimybę žaisti tris žaidimus viename:

 • viktoriną (klausimų žaidimą);
 • atminties žaidimą („memo“);
 • žaidimą „Aš <3 Lietuvą“.

2021 m. kartu su Vytautu Kandrotu pristatome jums dvi naujienas: knygą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Atnaujintas leidimas“ ir naują stalo žaidimą „Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Didysis stalo žaidimas“. Pasikliaudami keliautojo Vytauto Kandroto parengtų kelionių vadovų maršrutais tūkstančiai žmonių atranda gražiausias šalies vietoves!

2021 m. V. Kandrotas apdovanotas Mato Šalčiaus premija, kuri skiriama žurnalistams už pasaulio pažinimo skatinimą bei brandžius ir išsamius spaudos, radijo, fotografijos, televizijos, interneto žiniasklaidos autorinius darbus kelionių tematika, paskelbtus per kalendorinius metus.

Autorius

Vytautas Kandrotas yra daugiau nei 100 pažintinių knygų autorius, sudarytojas ar bendraautoris, vyr. fotografas arba fotografijų autorius, 2 knygų vaikams autorius ir 5 knygų vaikams bendraautoris, pasaulinės vaikų literatūros organizacijos IBBY Lietuvos skyriaus narys nuo 2014 metų. 2018 m. apdovanotas „Turizmo kryžiumi“ – garbės ženklu už nuopelnus Lietuvos turizmui.

2021 m. apdovanotas Mato Šalčiaus premija, kuri skiriama žurnalistams už pasaulio pažinimo skatinimą bei brandžius ir išsamius spaudos, radijo, fotografijos, televizijos, interneto žiniasklaidos autorinius darbus kelionių tematika, paskelbtus per kalendorinius metus.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Įdomiausios kelionės po Lietuvą. Didysis stalo žaidimas”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos