Įkyrūs triušiukai | Terra Publica

Įkyrūs triušiukai

4,99 

 

„Įkyrūs triušiukai“ – tai pasakojimas apie meškiną, kuris visą laiką vienui vienas gyveno miškų glūdumoje. Ir gyventi vienam jam labai patiko. Tačiau vieną dieną meškino kaimynystėje apsigyveno triušiukų šeimyna. Ir nuo tada, kai pasigirdo pirmasis „Tuk tuk!“ į meškino namelio duris, viskas apsivertė aukštyn kojomis. Sužinokite, kaip įkyrūs, tačiau be galo mieli triušiukai pakeitė meškino gyvenimą!

Tai istorija apie draugystę ir didžiulį džiaugsmą atradus tikrus draugus!

Knygelė skirta vaikams nuo 3 metų!

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime


PAVEIKSLĖLIŲ KNYGA APIE DRAUGYSTĘ „ĮKYRŪS TRIUŠIUKAI“
JURGITA LŪŽAITĖ-KAJĖNIENĖ

Labai labai smagi paveikslėlių knygelė apie draugystę ir vienatvės jausmą.

Meškinas gyveno sau labai ramiai ir pats vienas, buvo tuo labai patenkintas ir laimingas, kol vieną dieną kaimynystėje apsigyveno triušių šeimyna, ir tada ramybės nebeliko. Mat triušiai labai norėjo draugauti, jiems vis kažkas nutikdavo: tai pagalbos prireikdavo, tai ko paskolinti. Meškinas nieko neskolino ir nedraugavo, galiausiai net pratrūko, jog triušiai paliktų jį ramybėje. Tačiau ar jie taip ir padarė? Arba, tiksliau, knyga papasakos, kad net ir į kiečiausią širdį galima atrasti kelią. Ir kad būti kartu su kitais taip pat yra labai gerai.

Tokiose knygose, kur mažai teksto, labai svarbios iliustracijos. Todėl labai džiaugiuos, kai paveikslų knyga būna didelė ir gali pasinerti į jos detalių tyrinėjimą. Šįkart taip ir yra.

Bernardinai.lt

Autorius

Ciara Flood – autorė ir iliustratorė, baigusi vizualinės komunikacijos studijas, Didžiojoje Britanijoje dirba iliustratore ir grafikos dizainere. Pirmoji autorės knyga „Įkyrūs triušiukai“ išleista Lietuvoje, ją išleido leidykla „Debesų ganyklos“.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Įkyrūs triušiukai”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos