Pažaiskime | Terra Publica

Pažaiskime

Birutė Lenktytė-Masiliauskienė, Eimantė Korytė

11,99 

+ -

Autorius: Birutė Lenktytė-Masiliauskienė, Eimantė Korytė

Sudarytojas: Birutė Lenktytė-Masiliauskienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 192

ISBN: 978-609-473-209-6

Svoris: 993 g

Išmatavimai: 207 × 268 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių


Turbūt daugeliui nėra nieko baisiau nei girdėti vaikų skundus: „Man nuobodu! Nėra, ką veikti!“ Kad taip neatsitiktų, parengėme knygą Pažaiskime”  jums – tėvai, seneliai, mokytojai, auklėtojai, būrelių vadovai. Juk kartais tereikia mažo postūmio iš šalies: nekaltos kibirkštėlės, mažytės idėjos, protingo patarimo ar švelnios rekomendacijos, kad baisusis „Man nuobodu! Nėra, ką veikti!“ bėgtų šalin nė nesidairydamas! Knygoje Pažaiskime” rasite 111 žaidimų: mažiems ir dideliems, ramių ir judrių, tinkamų žaisti namuose ir lauke, per šventes ir šiokiadieniais. Kiekvieną žaidimą galima žaisti atskirai arba įtraukti į didesnį scenarijų: vakarėlio, iškylos, gimtadienio. Daugeliui žaidimų nereikia jokių ypatingų priemonių, o kitiems pakaks to, ko lengva rasti namuose, klasėje, grupėje. Lai vaikai žaidžia, siaučia, išdykauja ir džiaugiasi! Juk žaidžiantys vaikai – laimingi vaikai.

     
Viso kaina: 37,38 

Sudarytoja

Rašytoja, poetė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė yra išleidusi daugiau nei 100 įvairių knygų ir knygelių (bendras jų tiražas perkopia 1 milijoną). Daugelis jų skirtos vaikams.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Pažaiskime”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos