Gelbėkit, mus puola vilkolakis! | Terra Publica

Gelbėkit, mus puola vilkolakis!

Pamela Butchart

7,99 

Knyga „Gelbėkit, mus puola vilkolakis!“ – tai pasakojimas apie mokyklos detektyvų – Izos, Zako, Džudės ir Meisės – nuotykius mokyklos iškyloje. Čia vyksta keisti dalykai: pradingsta dešrelės, kažkas kaukia naktimis, o dar naujoji mokytoja Mėnulė kasdien tampa vis… plaukuotesnė!

Nėra jokių abejonių – mokyklos stovykloje gyvena VILKOLAKĖ! Reikia paskubėti, kol ji nieko neužpuolė!

Jei manai, kad mokykloje nevyksta nieko įdomaus, labai klysti! Izą ir jos šutvę tiesiog persekioja keisčiausi įvykiai. Mokyklos detektyvai nenurims tol, kol neišsiaiškins visų paslapčių.

Knyga „Gelbėkit, mus puola vilkolakis!“ – tai ketvirtoji Pamelos Butchart knygų serijos „Mokyklos detektyvai“ dalis. Ši vaikams skirta knygų serija pasakoja apie linksmus, išradingus, šmaikščius ketvirtaklasius. Iza ir jos draugai Zakas, Džudė ir Meisė nuolat įsivelia į įvairias istorijas.

Kitos knygų serijos „Mokyklos detektyvai“ knygos:

1 knyga „Mūsų mokyklos direktorius – vampyras!“ čia.

2 knyga „Šnipė, kuriai patiko mokyklos pietūs“ čia.

3 knyga „Mokyklos byla. Virėjos demonės puola“ čia.

5 knyga „Šmėkla prie mokyklos perėjos“ čia.

6 knyga „Bėkit! Artinasi monstras iš rytų!“ čia.

+ -

                 
Viso kaina: 50,94 

Autorius

Autorė Pamela Butchart gyvena Škotijoje, Dandi mieste, su sūnumi ir dviem nuostabiais katinais Meškinu ir Karlosu. Ji dėsto filosofiją vidurinėje mokykloje, tad nieko keista, kad rašytojos galvoje sukasi keisčiausi klausimai, pavyzdžiui: „Kaip man žinoti, ar aš nesu robotas?“. Jei P. Butchart nerašytų knygų ir nebūtų mokytoja, norėtų įkurti prabangų viešbutį benamėms katėms, kurį tikriausiai pavadintų Miaukingtono rūmais

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Gelbėkit, mus puola vilkolakis!”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos