Pabaisa ir dingę užkandžiai | Terra Publica

Pabaisa ir dingę užkandžiai

Pamela Butchart

9,49 

Liko 6

+ -

Autorius: Pamela Butchart

Iliustratorius: Thomas Flintham

Vertėjas: Greta Kiverienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 304

ISBN: 978-609-473-268-3

Svoris: 486 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Anglų

Rekomenduojamas amžius: 6+


Jei manai, kad mokykloje nevyksta nieko įdomaus, labai klysti! Izą ir jos šutvę tiesiog persekioja keisčiausi įvykiai. Mokyklos detektyvai nenurims tol, kol neatskleis visų paslapčių. Iza su draugais labai laukė išvykos prie EŽERO. Ežeras gilus, gal net šiek tiek šiurpus. Atvykus ėmė dėtis keisti dalykai. Kai pradingo užkandžiai, draugai viską SUPRATO! Ežere gyvena ALKANA PABAISA! „Mokyklos detektyvai“ – Pamelos Butchart knygų serija vaikams apie linksmus, išradingus, šmaikščius ketvirtaklasius. Iza ir jos draugai Zakas, Džudė bei Meisė nuolat įsivelia į įvairias istorijas. O ar gali būti kitaip, kai aplinkui vyksta tiek keistų, visiškai nesuprantamų dalykų? Knygų serijos dalys parašytos dideliu šriftu, papildytos piešiniais, jos tikrai patiks net ir tiems vaikams, kurie nemėgsta skaityti! Tai įtraukianti laisvalaikio literatūra vaikams nuo 8 metų.

Pabaisa ir dingę užkandžiai

9,49 

        
Viso kaina: 28,47 

Pabaisa ir dingę užkandžiai | Iza ir jos šutvė – patrakę mokyklos detektyvai, nuolat patenkantys į paslaptingus nuotykius. Ketvertukas jau susidūrė su šnipais, vampyrais, demonais, vilkolakiais, šmėklomis, sniego žmogumi ir mumija. Tad ir su ežero pabaisa susidoroti bus vienas juokas.

Autorė

Autorė Pamela Butchart gyvena Škotijoje, Dandi mieste, su sūnumi ir dviem nuostabiais katinais Meškinu ir Karlosu. Ji dėsto filosofiją vidurinėje mokykloje, tad nieko keisto, jog rašytojos galvoje sukasi keisčiausi klausimai, pavyzdžiui: „Kaip įsitikinti, kad nesi robotas?“ Užaugusi ji norėtų atidaryti prabangų viešbutį benamėms katėms, kurį tikriausiai pavadintų Miaukingtono rūmais.

Butchart baigė filosofijos ir pedagogikos studijas. Kurti vaikams ėmė 2014 m. Rašytojos galvoje nuolat kirba daug linksmų ir įdomių minčių, jos sugula į istorijas vaikams. Jau išleista daugiau nei dvidešimt šios autorės knygų. Kelios jų, priklausančios serijai apie mokyklos detektyvus, pelnė „Blue Peter Best Story“ ir „FCBG Children’s Book“ apdovanojimus. 2018 m. P. Butchart tapo viena iš autorių, kuriančių naujas istorijas legendinės vaikų rašytojos Enid Blyton „Paslaptingojo septyneto“ serijai.

Iliustratorius

Iliustratorius Thomas Flinthamas gyvena netoli Penzanso Kornvalyje, Anglijoje. Iliustravimo meno mokėsi universitete, įgijo net magistro laipsnį! Dabar jis ne tik iliustruoja, bet ir rašo knygas vaikams.

Geriausios istorijos į galvą ateina pasivaikščiojimų su mylimu šuneliu Zigiu metu. Mėgstamiausia spalva žalia, gyvūnai – šunys ir triušiai (nes išsirinkti vieną yra tiesiog per sunku!).

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Pabaisa ir dingę užkandžiai”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos