Profesijų enciklopedija | Terra Publica

Profesijų enciklopedija

Greta Alice, Roma Blėkienė

15,99 

+ -

Sudarytojas: Greta Alice, Roma Blėkienė

Iliustratorius: Greta Alice

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 160

ISBN: 9786094732591

Svoris: 792 g

Išmatavimai: 215 × 304 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 5+


Kuo būsi, kai užaugsi?

Gal atsakymą į šį klausimą jau seniausiai žinai? O galbūt kiekvieną dieną tavo norai – vis kiti? Arba gal net neįsivaizduoji, kuo gali būti užaugęs?

Ne bėda! Gali atsiversti šią didžiulę spalvotą „Profesijų enciklopediją“ ir leistis į kelionę po įvairiausių profesijų ir pareigų pasaulį – jų čia rasi daugiau nei 160! Aplankysi oro uostą, restoraną, leidyklą, teismo salę, kepyklą, paštą, ūkį, teatrą bei daug kitų vietų ir sužinosi, ką ten veikia kiekvienas darbuotojas! Galbūt vieną dieną kuriuo nors iš jų tapsi ir tu.

Skaitydamas šią knygą sužinosi:
  • kokios skirtingos gali būti profesijos;
  • ką žmonės per dienas veikia savo darbe;
  • ko reikia norint tapti mokytoju, gydytoju ar net valstybės prezidentu!
Kartu ši knyga turi paslaptį. Kiekvienoje iliustracijoje ieškok veikėjo oranžiniais plaukais ir ūsais, raudono baliono, žalio skėčio ir mažo geltono puodelio.  

Profesijų enciklopedija

15,99 

     
Viso kaina: 30,98 

„Profesijų enciklopedija“ – knyga, kuri supažindins tave su įvairiomis profesijomis ir pareigomis darbe, sužinosi, ką žmonės dirba visą dieną, kaip jie padeda spręsti įvairias problemas įstaigose: darželyje, mokykloje, poliklinikoje, prekybos centre, kepykloje, restorane, viešbutyje, muziejuje, teismo salėje, pašte, grožio salone, teatre, kino studijoje, televizijos studijoje, mados pasaulyje, leidykloje, statybose, sporto centre, autobusų ar traukinių stotyje, oro uoste, jūrų uoste, ūkyje ar kariuomenėje.

Darbas – žmogaus veikla, kurią jis atlieka tyčia, kad gautų pinigų ar kokios kitos naudos. Tačiau kad tinkamai atliktų savo darbą, asmuo turi mokėti tą daryti. Kadangi darbų yra įvairių, kiekvienam iš jų reikia skirtingų žinių ir įgūdžių. Gebėjimas atlikti kokį nors specialų darbą vadinamas profesija.

Profesija parodo, ką kiekvienas sugeba daryti. Pavyzdžiui, jei žmogus yra gydytojas, tuomet jis geba gydyti, jei kirpėjas – kirpti, o jeigu pardavėjas – parduoti ir taip toliau. Tačiau profesija neatsiranda iš niekur. Dažniausiai ją reikia įgyti. Kaip? Mokantis, stengiantis kuo daugiau sužinoti ir išbandyti. Kiek daug reikės stengtis, kad įgytum profesiją, priklauso nuo to, kokio sudėtingumo darbą norėsi dirbti.

Iliustratorius

Greta Alice – dailininkė, edukatorė ir aistringa knygų mėgėja. Vaikystėje perskaičiusi kalnus vaikiškų knygų, dabar pati jas iliustruoja. Dailininkė spalvingus vaizdus yra sukūrusi jau daugiau nei trisdešimčiai knygų. Menininkė savo iliustracijomis siekia prakalbinti vaikų vaizduotę, jose dažnai būna mažų, netikėtų detalių, kurias randa tik akyliausi skaitytojai. Gretos kūryba pristatyta jau daugiau nei penkiolikoje personalinių parodų Lietuvoje bei užsienyje. Menininkė teigia, kad nėra patogesnio keliavimo būdo nei atsivertus knygą: skaitydamas gali aplankyti visus, tarp jų ir pačius atokiausius, pasaulio kampelius, netgi tuos, kuriuose nutinka nežemiški dalykai.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Profesijų enciklopedija”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos