RINKINYS: „Magiškų gyvūnų mokykla“ + „Magiškų gyvūnų mokykla. Vien duobės“ | Terra Publica

RINKINYS: „Magiškų gyvūnų mokykla“ + „Magiškų gyvūnų mokykla. Vien duobės“

Margit Auer

10,49 

+ -

Autorius: Margit Auer

Leidykla: Debesų Ganyklos

Išmatavimai: N/A

Kalba: Lietuvių


Sveiki atvykę į Magiškų gyvūnų mokyklą! Mokyklą, kuri taip vadinama ne veltui. Jei pasiseks, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o… magišką gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tave išklausys, pamokys ir patars. Ir dar – su tavimi bendraus tik tau vienam suprantama kalba. Dabar pirmąsias dvi serijos „Magiškų gyvūnų mokykla“ dalis galite įsigyti už ypatingą kainą!

Autorė

Knygos autorės Margit Auer tikroji profesija – reporterė. Anksčiau Margit rašė straipsnius Vokietijos laikraščiams ir didžiausiai Vokietijos naujienų agentūrai. Augindama tris vaikus, ji perskaitė daug vaikiškų knygų ir pajuto norą jas kurti pati. Su šia veikla autorė nesiskiria iki šiol.

Iliustratorė

Knygos dailininkė Nina Dulleck piešia ir tapo nuo pat mažens, kai tik išmoko nulaikyti pieštuką ir teptuką. Nina kartu su šeima gyvena prie Reino upės, jos namai apsupti vynuogynų ir vyšnių sodų. Ten ir gimsta gražiausios iliustracijos vaikams.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “RINKINYS: „Magiškų gyvūnų mokykla“ + „Magiškų gyvūnų mokykla. Vien duobės“”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos