Labas, Visata | Terra Publica

Labas, Visata

Erin Entrada Kelly

9,49 

Niuberio medalis, 2018 m.
Jane Addams apdovanojimas, 2019 m.

„Labas, Visata“ pagrindiniai herojai – 4 moksleiviai – Virgilijus, Valensija, Kaori ir Četas. Jie nėra draugai ir netgi mokosi ne vienoje mokykloje. Virgilijus Salinas – drovus, artimųjų nesuprastas berniukas. Valensija Somerset – protinga, atkakli mergaitė. Kaori Tanaka buria ateitį ir skaito žvaigždes. Četas Bulensas pravarde Bulius – didžiausias rajono peštukas. Tačiau kai Četas iškrečia bjaurią išdaigą Virgilijui ir jo augintinei jūrų kiaulytei, gyvenimas netikėtai ir stulbinamai suveda šiuos vaikus. Ar tai tik sutapimas? O gal likimo pirštas? Atsakymo ieškokite nuotykių istorijoje „Labas, Visata“.

+ -

Labas, Visata

9,49 

           
Viso kaina: 34,96 

Knygos apdovanojimai:

Niuberio medalis, 2018 m.

Šis apdovanojimas yra pirmasis pasaulyje ir vienas garbingiausių vaikų literatūros apdovanojimų. Jį suteikia Amerikos bibliotekininkų asociacija (American Library Association) ir Tarptautinė skaitymo asociacija (International Reading Association). Medalis kasmet skiriamas autoriams už didžiausią indėlį į Amerikos vaikų literatūros fondą įnešusią knygą.

Jane Addams apdovanojimas, 2019 m.

Apdovanojimas skiriamas už knygas, skatinančias taiką, socialinį teisingumą, bendruomeniškumą, lyčių ir rasių lygybę, atitinkančias geros literatūros standartus. Pirmą kartą apdovanojimas įteiktas 1953 metais.

Autorė

Erin Entrada Kelly – žymi amerikiečių vaikų rašytoja, „New York Times“ bestselerių autorė, apdovanota prestižinėmis premijomis.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Labas, Visata”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos