Labas, Visata | Terra Publica

Labas, Visata

Erin Entrada Kelly

9,49 

Niuberio medalis, 2018 m.
Vokietijos vaikų literatūros apdovanojimas (Deutscher Jugendliteraturpreis), 2019 m.

Knygos „Labas, Visata“ pagrindiniai herojai – moksleiviai Virgilijus, Valensija, Kaori ir Četas. Jie nėra draugai ir netgi mokosi ne toje pačioje mokykloje. Virgilijus Salinas – drovus, artimųjų nesuprastas berniukas. Valensija Somerset – protinga, atkakli mergaitė. Kaori Tanaka buria ateitį ir skaito žvaigždes. Četas Bulensas pravarde Bulius – didžiausias rajono peštukas. Tačiau kai Četas iškrečia bjaurią išdaigą Virgilijui ir jo augintinei jūrų kiaulytei, gyvenimas netikėtai ir stulbinamai suveda šiuos vaikus. Ar tai tik sutapimas? O gal likimo pirštas? Atsakymo ieškokite nuotykių istorijoje „Labas, Visata“.

Knyga pateko į 2021 m. geriausių verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašą.

+ -

Labas, Visata

9,49 

           
Viso kaina: 35,96 

Knygos apdovanojimai:

Niuberio medalis, 2018 m.

Šis apdovanojimas yra pirmasis pasaulyje ir vienas garbingiausių vaikų literatūros apdovanojimų. Jį suteikia Amerikos bibliotekininkų asociacija (American Library Association) ir Tarptautinė skaitymo asociacija (International Reading Association). Medalis kasmet skiriamas autoriams už didžiausią indėlį į Amerikos vaikų literatūros fondą įnešusią knygą.

Vokietijos vaikų literatūros apdovanojimas (Deutscher Jugendliteraturpreis), 2019 m.

Knyga įtraukta į Amerikos nacionalinio radijo NPR geriausių knygų 2018 m. sąrašą

Įtraukta į School Library Journal geriausių knygų 2018 m. sąrašą.

Įtraukta į Kirkus geriausių knygų 2017 m. sąrašą.

Įtraukta į IBBY išskirtinių knygų jauniems žmonėms su negalia sąrašą.

Autorė

Erin Entrada Kelly – žymi amerikiečių vaikų rašytoja, „New York Times“ bestselerių autorė, apdovanota prestižinėmis premijomis.

Erin Entrada Kelly, be kitų apdovanojimų, gavo 2018 m. Newbery medalį už „Hello, Universe“, 2021 m. „Newbery Honor“ už We Dream of Space, 2017 m. APALA apdovanojimą už The Land of Forgotten Girls ir 2016 m. „Auksinio aitvaro“ apdovanojimą už Blackbird Fly. Ji taip pat yra serijos Maybe Maybe Marisol Rainey autorė ir iliustratorė.

Prieš tapdama vaikų rašytoja, Erin dirbo žurnaliste ir žurnalo redaktore. Ji gavo daugybę apdovanojimų už visuomenei naudingą žurnalistiką, kūrybą ir redagavimą iš Louisiana Press Association ir Associated Press.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Labas, Visata”

Produkto kodas: 9786094732294 Kategorijos: , , , , , ,
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos