Lenutė, Friderikas ir kelionės | Terra Publica

Lenutė, Friderikas ir kelionės

Olga Masiuk

3,99 

+ -

Autorius: Olga Masiuk

Iliustratorius: Agnieszka Żelewsk

Vertėjas: Irena Aleksaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2016

Puslapių skaičius: 72

ISBN: 978-609-473-006-1

Svoris: 215 g

Išmatavimai: 145 × 205 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Lenkų


„Lenutė, Friderikas ir kelionės“ – tai knyga, kuri kviečia leistis į nepaprastus nuotykius kartu su dviem užkietėjusiais keliautojais – Lenute ir Frideriku. Lenutė be galo mėgsta keliones traukiniu, jai patinka aplankyti vietas, kuriose dar nėra tekę pabuvoti, ir susipažinti su vietiniais tų kraštų gyventojais. Jos draugas Friderikas į nutrūktgalviškas keliones leidžiasi kiek kitaip – skaitydamas knygas. Tačiau vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojom: Friderikas susikrauna lagaminą ir sėda į traukinį, o Lenutė – pradeda skaityti nuotykių kupinas knygas. Verskite knygą Lenutė, Friderikas ir kelionės“ ir sužinokite, kaip draugams seksis keliauti jiems patiems neįprastais būdais! Knygelė Lenutė, Friderikas ir kelionės“ skirta vaikams nuo 7 metų!  

Bernardinai.lt apie knygą „Lenutė, Friderikas ir kelionės“:

Tai lenkų rašytojos knyga, gimtojoje šalyje sulaukusi literatūrinio įvertinimo. Knyga skirta pradinių klasių moksleiviams.

Knygoje pasakojama apie du visiškai skirtingus draugus – Lenutę ir Frideriką, kuriuos be galo žavi kelionės. Tik Lenutė keliauja realiai, o Friderikas mėgsta keliauti kiek kitaip – įsitaisęs fotelyje su knyga rankose… Tačiau vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojomis! Susiruošti į kelionę, Friderikui, pasirodo, gana sudėtinga – juk jis nė karto to nėra daręs. O Lenutei staiga keliauti tampa nebeįdomu, nes ji nežino atsakymų į svarbius gyvenimo klausimus…

Knygoje netrūksta žavių pasvarstymų apie tai, kas gyvenime svarbiausia ir kaip gera keliauti arba svečiuotis, tačiau ne mažiau smagu ir grįžti namo.

Ypač, kai tavęs laukia geriausias draugas.

 

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Lenutė, Friderikas ir kelionės”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos