Nakties dienoraštis | Terra Publica

Nakties dienoraštis

Veera Hiranandani

7,99 

Newbery Honor Book 2019 m.

Veeros Hiranandani „Nakties dienoraštis“ – tai jautrus mažos indų mergaitės pasakojimas apie šeimos, per naktį tapusios pabėgėliais, ištremtaisiais, likimą, kai Indijai 1947 m. buvo suteikta nepriklausomybė. Sudėtinga šalies padėtis ir dvylikametės Nišos šeimos gyvenimo istorija, kurią mergaitė aprašo dienoraštyje, kupina netikėtumų, vaikiškos nuostabos ir skaudžios patirties susidūrus su lemtingu pasirinkimu.

Aš – Niša, man dvylika. Ir Indijai, ir man pačiai nutiko kai kas svarbaus. Šalis atgavo nepriklausomybę nuo britų ir buvo padalyta į dvi dalis. Nuo šiol Pakistane gyvens musulmonai, Indijoje – hinduistai. Mano tėtis – hinduistas, mama – musulmonė. O kas mes su broliu Amilu? Tėtis mano, kad namuose mums nebesaugu. Šiąnakt leisimės į kelionę ieškoti naujų namų…

Knygos leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.

Knyga pateko į 2021 m. geriausių verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašą.

+ -

Nakties dienoraštis

7,99 

     
Viso kaina: 17,48 

2019 m. knyga apdovanota Newbery Honor Book. Niuberio apdovanojimas yra pirmasis pasaulyje ir vienas garbingiausių vaikų literatūros apdovanojimų. Jį suteikia Amerikos bibliotekininkų asociacija (American Library Association) ir Tarptautinė skaitymo asociacija (International Reading Association).

Medalis kasmet skiriamas autoriams už geriausią ir didžiausią indėlį į Amerikos vaikų literatūros fondą įnešusią knygą.

Knygai skirtas Walter Dean Myers Honor Book apdovanojimas už išskirtinę vaikų literatūrą 2019 m. Apdovanojimas skirtas pagerbti knygas, kuriose yra įvairių pagrindinių veikėjų arba reikšmingai kalbama apie įvairovę.

Knyga įtraukta į Pietų Azijos knygų apdovanojimų (South Asia Book Award) garbės sąrašą, 2019 m.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Nakties dienoraštis”

Produkto kodas: 9786094732218 Kategorijos: , , , , , ,
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos