Smagi kelionė per Lietuvą | Terra Publica

Smagi kelionė per Lietuvą

Kristina Šerkšnienė

10,49 

+ -

Autorius: Kristina Šerkšnienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2024

Puslapių skaičius: 108

ISBN: 978-609-473-267-6

Svoris: 800 g

Išmatavimai: 245 × 245 × 22 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 7+


Turbūt dažnai keliauji automobiliu, autobusu, traukiniu ar lėktuvu? Į kuprinę susidedi būtiniausius daiktus ir dokumentus. Tu teisus, keliauti galima ir taip. Bet šįkart siūlau tau visai kitokią kelionę. Tereikės pasiimti smalsumą ir sėsti į laiko mašiną… Juokauju. Patogiai įsitaisyk sėdmaišyje ir atsiversk „Smagią kelionę per Lietuvą“. O ten sužinosi: Kokia yra Lietuva – didelė ar maža? Ko Lietuvoje daugiau – vyrų ar moterų? Kodėl reikia eiti balsuoti? Kuo lietuvių kalba išskirtinė? Kuo šauliai skiriasi nuo karių? Kiek Lietuva turėjo sostinių? Kokie yra tradiciniai lietuvių patiekalai? Kokie Lietuvos gyvūnai yra rekordininkai? Tavęs laukia daug smagių nuotykių ir atradimų! Keliaujam?

Autorius

Autorės Kristinos Šerkšnienės minčių rasite kone visose pažintinėse „Debesų ganyklų“ knygose: ji ne vienus metus leidykloje dirbo vaikų knygų redaktore. O dabar ir pati ką nors parašo: tai „Profesijų enciklopediją“, tai „Smagią kelionę per Lietuvą“, tai juokingas ir šmaikščias užduočių knygas.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Smagi kelionė per Lietuvą”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos