Tu pirmas | Terra Publica

Tu pirmas

Erin Entrada Kelly

9,49 

+ -
Nominuota South Carolina Book Award apdovanojimui, 2020 m.
Nominuota Bluestem Book Award apdovanojimui, 2020 m.
Nominuota Goodreads Choice Award apdovanojimui, 2018 m.
Įtraukta į Junior Library Guild sąrašus, 2019 m.
Įtraukta į Indie Next Pick sąrašus, 2018 m.
Niuberio medalis, 2018 m.

Autorius: Erin Entrada Kelly

Vertėjas: Justė Povilaitienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 336

ISBN: 978-609-473-251-5

Svoris: 504 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Anglų

Rekomenduojamas amžius: 8+


Erin Entrada Kelly – žymi amerikiečių vaikų rašytoja, kurianti įdomias knygas vaikams. „New York Times“ bestselerių autorė, apdovanota Niuberio medaliu – vienu garbingiausių vaikų literatūros apdovanojimų pasaulyje. Knygoje „Tu pirmas“ pasakojama apie du labai skirtingus, o kartu ir labai panašius vaikus. Beną ir Šarlotę skiria pusantro tūkstančio kilometrų. Šarlotė svajoja būti geologe. Benas domisi JAV prezidentine istorija, yra apsėstas Hario Poterio ir tvaraus gyvenimo būdo. Draugėn juodu suveda internetinis žaidimas „Scrabble“. Ir tada paaiškėja, kad du itin skirtingi vaikai gali turėti labai daug bendro – tų pačių problemų. Kartais pakanka bendro pomėgio. Kartais tiesiog žinojimo, kad turi su kuo pasikalbėti. Kartais – panašios situacijos. Kartais vieno vienintelio draugo. Kad pasikeistų viskas.

Tu pirmas

9,49 

     
Viso kaina: 18,98 

Tu pirmas | Erin Entrada Kelly – žymi amerikiečių vaikų rašytoja, kurianti įdomias knygas vaikams. „New York Times“ bestselerių autorė, apdovanota Niuberio medaliu – vienu garbingiausių vaikų literatūros apdovanojimų pasaulyje.

Knygoje „Tu pirmas“ pasakojama apie du labai skirtingus, o kartu ir labai panašius vaikus. Beną ir Šarlotę skiria pusantro tūkstančio kilometrų. Šarlotė svajoja būti geologe. Benas domisi JAV prezidentine istorija, yra apsėstas Hario Poterio ir tvaraus gyvenimo būdo. Draugėn juodu suveda internetinis žaidimas „Scrabble“. Ir tada paaiškėja, kad du itin skirtingi vaikai gali turėti labai daug bendro – tų pačių problemų.

Knygos apžvalgą galite perskaityti čia.

Lietuvių kalba išleista dar viena rašytojos Erin Entrada Kelly knyga „Labas, Visata“. Daugiau apie ją čia.

Autorius

Erin Entrada Kelly – žymi amerikiečių vaikų rašytoja, „New York Times“ bestselerių autorė, apdovanota prestižinėmis premijomis.

Pagrindiniai apdovanojimai:

Niuberio medalis, 2018 m.

Šis apdovanojimas yra pirmasis pasaulyje ir vienas garbingiausių vaikų literatūros apdovanojimų. Jį suteikia Amerikos bibliotekininkų asociacija (American Library Association) ir Tarptautinė skaitymo asociacija (International Reading Association). Medalis kasmet skiriamas autoriams už didžiausią indėlį į Amerikos vaikų literatūros fondą įnešusią knygą.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Tu pirmas”

Produkto kodas: 9786094732515 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos