Užburtas namas | Terra Publica

Užburtas namas

Małgorzata Strękowska-Zaremba

7,99 

+ -
2018 m. „Baltojo varno“ padovanojimas
2017 m. IBBY Lenkijos skyriaus apdovanojimas „Metų knyga“
2017 m. edukacinės programos „Przecinek i Kropka“ apdovanojimas
2019 m. nominuota IBBY už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą vaikams

Autorius: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Iliustratorius: Daniel de Latour

Vertėjas: Irena Aleksaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2019

Svoris: 455 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Lenkų

Rekomenduojamas amžius: 8+


Knyga „Užburtas namas“ – tai paslaptinga istorija, kurią skaitant nugara nubėgs ne vienas šiurpuliukas. Du drąsūs vaikai, Marysia ir Danielis, ryžtasi šiurpą keliančiai kelionei į užburto namo gelmes. Daugelis žmonių Marysią palaikytų keista mergaite. Ir nenuostabu, juk ji leidžia dienas… tupėdama krūmuose. Marysia atlieka slaptą užduotį – ji stebi užburtą namą. Danielis – naujokas mokykloje. Vieną dieną jis užklumpa Marysią stebėjimo poste. Netikėta pažintis greitai virsta į slaptą susitarimą: jei Danielis laikys liežuvį už dantų, Marysia atskleis jam namo paslaptį! Knygos „Užburtas namas“ leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.  

Užburtas namas

7,99 

     
Viso kaina: 17,48 

Knygos apdovanojimai

2017 metais knygą „Užburtas namas“ tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lenkijos skyrius pripažino „Metų knyga“.

2017 metais švietimo programa „Empik“, kurios viena iš veiklų yra leisti ir finansuoti talentingiausių autorių knygas, šią knygą įvertino „Przecinek i Kropka“ premija.

2018 metais knyga pelnė „Baltojo varno“ apdovanojimą.

2019 metais knyga „Užburtas namas“ nominuota tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą vaikams.

Autorius

Knygos autorė Małgorzata Strękowska-Zaremba jau daugiau nei 20 metų vaikams kuria satyrines, detektyvines, istorines, nuotykių, edukacines istorijas. Ne vieną autorės knygą  Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lenkijos skyrius yra pripažinęs „Metų knyga“. 2015 m. rašytoja nominuota A. Lindgren medaliui. „Užburtas namas“ yra 35-oji jos knyga.

Produkto kodas: 9786094731280 Kategorijos: , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos