Kaip aš netyčia parašiau knygą | Terra Publica

Kaip aš netyčia parašiau knygą

Annet Huizing

7,99 

+ -
IBBY Adomo Druktenio premija už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą paaugliams, 2020
Premija už geriausią vertimą „Premio Strega Ragazze e Ragazzi“ 11+ metų amžiaus kategorijoje, 2019
Auksinės kriaušės (Zlata Hruška) apdovanojimas, 2017
Nominacija „Deutschlandfunk-Bestenliste“, 2016
Vaikų ir jaunimo žiūri nominacija už geriausią knygą 10-12 metų kategorijoje Nyderlanduose, 2015-2016
Nyderlandų literatūros fondo pasirinkimas tarp geriausių knygų vaikams iš Nyderlandų, 2015
Sidabrinio grifelio apdovanojimas, 2015

Autorius: Annet Huizing

Vertėjas: Birutė Avižinienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 160

ISBN: 978-609-473-153-2

Svoris: 395 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Nyderlandų

Rekomenduojamas amžius: 12+


Trylikametė Katinka svajoja rašyti knygas. Šimtai istorijų knibžda jos galvoje, tačiau kaip jas paversti įdomiu pasakojimu? Laimė, Katinkos kaimynė – garsi rašytoja, ir ji negaili patarimų. Tačiau ir Lidvinė išgyvena ne pačius geriausius laikus, juk net ir paty-rusiems rašytojams kartais ima nesisekti… Pamažu mergaitę ir rašytoją su¬jungia ypatinga draugystė. Katinka, vadovaudamasi kūrėjos patarimais, pradeda rašyti. Apie įsimylėjusį tėvą, jo naująją draugę Dirkję ir apie motiną, kuri mirė, kai Katinkai buvo treji. Mergaitė tik dabar supranta, kaip jos ilgisi. Ji išmoksta įžvelgti, kas slepiasi už jos sukurtų veikėjų. Ir taip netyčia parašo KNYGĄ. Annet Huizing romanas paaugliams „Kaip aš netyčia parašiau knygą“ 2015 m. apdovanotas „Sidabriniu grifeliu“. Lietuva yra dešimtoji šalis, kurioje pasirodo šis kūrinys. Knyga „Kaip aš netyčia parašiau knygą“ išleista kartu su sąsiuviniu, kuris padės jaunajam skaitytojui išmokti rašyti kūrybinius tekstus. Knygos leidimas iš dalies finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“         Knygos leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos.  

Kaip aš netyčia parašiau knygą

7,99 

     
Viso kaina: 15,98 

Skaitydamas knygą pradedi nesąmoningai galvoti, kokius žo­džius, sakinius ir apibūdinimus vartoji savo laiškuose ar net pokal­biuose, kokie jie svarbūs emocijoms reikšti. Ši knyga yra puikus vado­vėlis jaunuoliams ir suaugusiesiems, norintiems parašyti gerą rašinį ar kūrinį, siekiantiems išmokti tekstu sudrumsti skaitytojo emocijas. Tai mokymasis užrašyti pojūčius ir gilias įžvalgas apie žmogų. Rašykite, nes kūryba – jūsų emocijų ir santykių veidrodis. Gal ja su­dominsite ir kitus, juk knygos herojei tai pavyko.“
Linas Slušnys, vaikų ir paauglių psichiatras

„Viena originaliausių mano skaitytų knygų paaugliams, nepaliksianti abejingų ir suaugusiųjų.“
Nora Žaliūkė, tinklaraščio „Knygų dama“ autorė

 

 

 

 

Autorius

Annet Huizing (g. 1960) gyvena laive Utrechte, Nyderlanduose. Ji dvidešimt metų dirbo tekstų kūrėja. „Kaip aš netyčia parašiau knygą“ yra jos pirmasis paaugliams skirtas romanas. 2015 m. knyga gavo „Sidabrinio grifelio“, svarbų Nyderlanduose vaikų knygai skiriamą apdovanojimą. Nuo tos akimirkos Annet nusprendė rašyti vien vaikams ir paaugliams.

Vertėjas

Knygos Kaip aš netyčia parašiau knygą“ vertėjai Birutei Avižinienei skirta Adomo Druktenio premija už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą paaugliams už Annetos Huizing knygos „Kaip aš netyčia parašiau knygą“ vertimą iš nyderlandų kalbos – už sklandžią ir taikliai perteikiančią pirmuosius bręstančios paauglės literatūrinius bandymus, jos jauseną ir mąstyseną kalbą.

 

 

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Kaip aš netyčia parašiau knygą”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos